RP 2 Kroměříž - skupina B,  ročník 2004/2005.  Výsledky družstva Slavia Kroměříž F           

 

 

Slavia Kroměříž F - Slavia Kroměříž E                  2 : 6

 

Vašina F       H %:%   Štencel K       Stachoň M        0:1   Petřík A      

Zmeškal K      H %:%   Žák A           Kroupa Z         0:1   Antoš O               

Kresta J         0:1   Plachý J        Grézl T          0:1   Kostka M      

Malinovský K     0:1   Grebík O        Jonášková P      1:0   Štencel M   

 

 

 

DK Kroměříž - Slavia Kroměříž F                        6 : 2

 

Palica J       H 0:1 H Vašina F        Kucián M         1:0   Malinovský K    

Úlehla A         %:% H Zmeškal K       Chutný A         1:0   Stachoň M       

Chutný T         %:%   Kresta J        Dvorník P        1:0   Jonášková P      

Bártek J         1:0   Jonášek P       Jura D           1:0   Blümelová J   

 

 

 

Slavia Kroměříž F – Sokol Morkovice                    2 : 6

 

Vašina F       H 0:1   Žalčík V        Kroupa Z         1:0   Studený K      

Zmeškal K      H 0:1   Zehnula O       Grézl T          0:1   Hauschwitz D               

Kresta J         0:1   Štolfa P        Jonášková P      1:0   Pavlík F st.      

Malinovský K     0:1   Kociňák R       Blümelová J      0:1   Pešák O   

 

 

 

Slavia Kroměříž F - Junior Postoupky                 4,5 : 3,5

 

Vašina F       H 1:0   Opluštil V      Kroupa Z         1:0   Doležal J      

Zmeškal K      H %:%   Daněk R         Grézl T          0:1   Ryšavý J               

Jonášek P        1:0   Machalík M      Jonášková P      0:1   Večeřa P      

Malinovský K     1:0   Palášek J       kontumačně       0:K   Indra L  

 

 

 

TJ Zborovice B - Slavia Kroměříž F                   2,5 : 5,5

 

Matějka F        %:% H Vašina F        Šebestík R       0:1   Stachoň M

Nezdařil V       %:% H Zmeškal K       Indrák J         %:%   Kroupa Z                

Nezdařil R       0:1   Jonášek P       Svašek J         0:1   Grézl T      

Mojžíšek J       0:1   Malinovský K    Šumbera M        0:K   Jonášková P   

 

 

 

Konečná tabulka skupiny B po základní části:

 

1. DK Kroměříž          5 0 0 31.0 10   4. Slavia Kroměříž F   2 0 3 16.0 4 

2. Slavia Kroměříž E    3 1 1 24.5  7   5. TJ Zborovice B      1 1 3 15.5 3

3. Sokol Morkovice      3 0 2 22.0  6   6. Junior Postoupky    0 0 5 11.0 0

 

 

První dvě družstva postupují do finále A, další dvě do finále B a poslední dvě do finále C.

 

 
 

Finálová skupina B:

 

 

Bystřice pod Hostýnem B - Slavia Kroměříž F            7 : 1

 

Maňák J          1:0 H Vašina F        Ševela O         1:0   Grézl T

Zicháček J       0:1 H Zmeškal K       Gaja J           1:0   Jonášková P                

Hrdý J           1:0   Jonášek P       Štrom V          K:0   kontumace      

Roček V          1:0   Malinovský K    Mališ D          K:0   kontumace   

 

 

 

Slavia Kroměříž F – ŠK Loukov                        1,5 : 6,5

 

Vašina F       H %:%   Trefílek J      Stachoň M        0:1   Kučera F      

Zmeškal K      H 0:1   Dvořák M        Kroupa Z         1:0   Koláček S               

Jonášek P        0:1   Novák Z         Grézl T          0:1   Horák Z      

Malinovský K     0:1   Kučerka M       Blümelová J      0:1   Skařupa J

 

 

 

TJ Sokol Morkovice - Slavia Kroměříž F               4,5 : 3,5

 

Studený K        %:% H Vašina F        Pavlík F ml.     0:1   Kroupa Z         Hauschwitz D     0:1 H Zmeškal K       Kejnar J         1:0   Grézl T                

Pavlík F st.     0:1   Malinovský K    Dobeš A          1:0   Jonášková P      

Pešák O          1:0   Stachoň M       Koláček P        1:0   Blümelová J     

 

 

 

 

Konečná tabulka RP 2:
 

1. DK Kroměříž          3 0 0 17.0  6   7. Sokol Morkovice    1 0 2  8.0  2

2. Slavia Kroměříž E    2 0 1 12.0  4   8. Slavia Kroměříž F  0 0 3  6.0  0

3. MKS Holešov D        0 1 2 11.0  1   9. Sokol Pravčice     2 1 0 15.5  5

4. SK Rusava            0 1 2  8.0  1  10. Spartak Hulín B    1 1 0 12.0  3

5. Bystřice pod Host. B 2 1 0 17.5  5  11. Junior Postoupky   1 0 2 11.0  2 

6. ŠK Loukov            2 1 0 16.5  5  12. TJ Zborovice B     1 0 2  9.5  2

                                       13. Sokol Holešov B