RP 2 Kroměříž - skupina B,  ročník 2004/2005.  Výsledky družstva Slavia Kroměříž E            

 

 

Slavia Kroměříž F - Slavia Kroměříž E                  2 : 6

 

Vašina F       H %:%   Štencel K       Stachoň M        0:1   Petřík A      

Zmeškal K      H %:%   Žák A           Kroupa Z         0:1   Antoš O               

Kresta J         0:1   Plachý J        Grézl T          0:1   Kostka M      

Malinovský K     0:1   Grebík O        Jonášková P      1:0   Štencel M   

 

 

 

Slavia Kroměříž E – Junior Postoupky                   8 : 0

 

Jokl L           1:0   Ryšavý J        Grebík O         1:0   Moravčík O      

Štencel K        1:0   Machalík M      Petřík A         1:0   Večeřa P               

Žák A            1:0   Palášek J       Antoš O          1:0   Zawadski M      

Plachý J         1:0   Doležal J       Kostka M         1:0   Indra L   

 

 

 

TJ Zborovice B - Slavia Kroměříž E                     4 : 4

 

Nezdařil M       0:1   Jokl L          Nezdařil V       1:0   Grebík O       

Novotný M        0:1   Štencel K       Nezdařil R       %:%   Petřík A      

Matějka F        %:%   Žák A           Mojžíšek J       1:0   Antoš O               

Krejčíř A        %:%   Plachý J        Šebestík R       %:%   Kostka M

 

 

 

Sokol Morkovice - Slavia Kroměříž E                  3,5 : 4,5

 

Žalčík V         K:0   Jokl L          Studený K        0:1   Blümel M

Zehnula O        1:0   Štencel K       Hauschwitz D     0:1   Grebík O       

Štolfa P         1:0   Žák A           Pešák O          0:1   Petřík A                      

Kociňák R        %:%   Plachý J        Pavlík F ml.     0:1   Antoš O

 

 

 

Slavia Kroměříž E – DK Kroměříž                        2 : 6

 

Štencel K        0:1 H Palica J        Grebík O         %:%   Kubík R      

Žák A            0:1   Chutný T        Petřík A         0:1   Chutný A               

Plachý J         %:%   Bártek J        Antoš O          0:1   Dvorník P      

Blümel M         0:1   Kucián M        Kostka M         1:0   Štěpánek B   

 

 

 

Konečná tabulka skupiny B po základní části:

 

1. DK Kroměříž          5 0 0 31.0 10   4. Slavia Kroměříž F   2 0 3 16.0 4 

2. Slavia Kroměříž E    3 1 1 24.5  7   5. TJ Zborovice B      1 1 3 15.5 3

3. Sokol Morkovice      3 0 2 22.0  6   6. Junior Postoupky    0 0 5 11.0 0

 

  
První dvě družstva postupují do finále A, další dvě do finále B a poslední dvě do finále C.
 
 

Finálová skupina A:

 

 

MKS Holešov D - Slavia Kroměříž E                    3,5 : 4,5

 

Holuj P          0:1   Jokl L          Lánský P         1:0   Blümel M

Hromada J      V 0:1   Štencel K       Dvořák E         0:1   Grebík O       

Zajíček R        %:%   Žák A           Machovský I      %:%   Petřík A                      

Žáček S          1:0   Plachý J        Sedláček O       %:%   Tomeček L

 

 

 

Slavia Kroměříž E – SK Rusava                          6 : 2

 

Jokl L           1:0 H Krajcar P       Blümel M         1:0   Vaculík J      

Štencel K        %:%   Vaculík P       Grebík O         1:0   Šico R               

Žák A            %:%   Šico P          Petřík A         0:1   Krajcar M       

Plachý J         1:0   Bílek M st.     Tomeček V        1:0   Bartošek Z   

 

 

 

DK Kroměříž - Slavia Kroměříž E                      6,5 : 1,5

 

Palica J       H 1:0   Štencel K       Dvorník P        1:0   Petřík A

Úlehla A         1:0   Žák A           Kříž S           0:1   Tomeček L

Chutný T         %:%   Plachý J        Štěpánek B       K:0   kontumace                      

Bártek J         1:0   Grebík O        Jura D           K:0   kontumace

 

 

 

 

Konečná tabulka RP 2:
 

1. DK Kroměříž          3 0 0 17.0  6   7. Sokol Morkovice    1 0 2  8.0  2

2. Slavia Kroměříž E    2 0 1 12.0  4   8. Slavia Kroměříž F  0 0 3  6.0  0

3. MKS Holešov D        0 1 2 11.0  1   9. Sokol Pravčice     2 1 0 15.5  5

4. SK Rusava            0 1 2  8.0  1  10. Spartak Hulín B    1 1 0 12.0  3

5. Bystřice pod Host. B 2 1 0 17.5  5  11. Junior Postoupky   1 0 2 11.0  2 

6. ŠK Loukov            2 1 0 16.5  5  12. TJ Zborovice B     1 0 2  9.5  2

                                       13. Sokol Holešov B