RP 2 Kroměříž - skupina B,  ročník 2004/2005 

                                                                                                         

 

Výsledky odehraných zápasů:

 

                                                                                               

1. kolo (10.10.2004)                                              

                                               

DK Kroměříž              - TJ Sokol Morkovice           5,5 : 2,5

Slavia Kroměříž F        - Slavia Kroměříž E              2 : 6 

Junior Postoupky         - TJ Zborovice B               2,5 : 5,5                       

           

 

2. kolo (24.10.2004)                                              

                                               

DK Kroměříž              - Slavia Kroměříž F              2 : 6

Slavia Kroměříž E        - Junior Postoupky               8 : 0     

TJ Sokol Morkovice       - TJ Zborovice B               5,5 : 2,5

 

 

3. kolo (14.11.2004)

 

Junior Postoupky         - DK Kroměříž                  1,5 : 6,5

TJ Zborovice B           - Slavia Kroměříž E              4 : 4      

Slavia Kroměříž F        - TJ Sokol Morkovice             2 : 6

 

 

4. kolo (28.11.2004)                                              

                                               

DK Kroměříž              - TJ Zborovice B                 7 : 1

TJ Sokol Morkovice       - Slavia Kroměříž E            3,5 : 4,5 

Slavia Kroměříž F        - Junior Postoupky             4,5 : 3,5

 

 

5. kolo (12.12.2004)

 

Slavia Kroměříž E        - DK Kroměříž                    2 : 6

TJ Zborovice B           - Slavia Kroměříž F            2,5 : 5,5     

Junior Postoupky         - TJ Sokol Morkovice           3,5 : 4,5

 

 

Konečná tabulka základní části:

 

1. DK Kroměříž          5 0 0 31.0 10   4. Slavia Kroměříž F   2 0 3 16.0 4 

2. Slavia Kroměříž E    3 1 1 24.5  7   5. TJ Zborovice B      1 1 3 15.5 3

3. Sokol Morkovice      3 0 2 22.0  6   6. Junior Postoupky    0 0 5 11.0 0

 

 

První dvě družstva postupují do finále A, další dvě do finále B a poslední dvě do finále C.

 

 

 

Finálová skupina A:

 

 

1. kolo (13.2.2005)                  

 

DK Kroměříž              - SK Rusava                      6 : 2

MKS Holešov D            - Slavia Kroměříž E            3,5 : 4,5

 

 

2. kolo (27.2.2005)                  

 

Slavia Kroměříž E        - SK Rusava                      6 : 2

MKS Holešov D            - DK Kroměříž                  3,5 : 4,5

 

 

3. kolo (13.3.2005)                  

 

DK Kroměříž              - Slavia Kroměříž E            6,5 : 1,5

MKS Holešov D            - SK Rusava                      4 : 4

 

 

 

Konečná tabulka RP 2:
 

1. DK Kroměříž          3 0 0 17.0  6   7. Sokol Morkovice    1 0 2  8.0  2

2. Slavia Kroměříž E    2 0 1 12.0  4   8. Slavia Kroměříž F  0 0 3  6.0  0

3. MKS Holešov D        0 1 2 11.0  1   9. Sokol Pravčice     2 1 0 15.5  5

4. SK Rusava            0 1 2  8.0  1  10. Spartak Hulín B    1 1 0 12.0  3

5. Bystřice pod Host. B 2 1 0 17.5  5  11. Junior Postoupky   1 0 2 11.0  2 

6. ŠK Loukov            2 1 0 16.5  5  12. TJ Zborovice B     1 0 2  9.5  2

                                       13. Sokol Holešov B