ZKP - západ 2004/2005

                                                                                                

 

Výsledky odehraných zápasů:

 

                                                                                             

1. kolo (10.10.2004)                                           

                                              

TJ Zborovice             - Vlčnov                         2 : 6

Loko Uh.Ostroh B         – Sokol Postoupky A            4,5 : 3,5

Fatra-Slavia Napajedla   – ŠK Staré Město E             5,5 : 2,5

ŠK Staré Město D         Slavia Kroměříž D              6 : 2

Sokol Postoupky B        – Polešovice                   3,5 : 4,5

MKS Holešov              - Uherský Brod                 7,5 : 0,5

           

 

2. kolo (24.10.2004)                                           

                                              

Vlčnov                   – Uherský Brod                 6,5 : 1,5

Polešovice               - MKS Holešov                    2 : 6

Slavia Kroměříž D        - Sokol Postoupky B              5 : 3                   

ŠK Staré Město E         - ŠK Staré Město D               4 : 4             

Sokol Postoupky A        - Fatra-Slavia Napajedla         6 : 2

TJ Zborovice             - Loko Uh.Ostroh B               4 : 4

 

 

3. kolo (14.11.2004)

 

Loko Uh.Ostroh B         - Vlčnov                         3 : 5

Fatra-Slavia Napajedla   – TJ Zborovice                   7 : 1

ŠK Staré Město D         – Sokol Postoupky A            4,5 : 3,5

Sokol Postoupky B        – ŠK Staré Město E               1 : 7

MKS Holešov              Slavia Kroměříž D            4,5 : 3,5

Uherský Brod             - Polešovice                     4 : 4

 

 

4. kolo (28.11.2004)

 

Vlčnov                   - Polešovice                     4 : 4

Slavia Kroměříž D        - Uh. Brod                     4,5 : 3,5

ŠK Staré Město E         - MKS Holešov                  3,5 : 4,5

Sokol Postoupky A        - Sokol Postoupky B              5 : 3

TJ Zborovice             - ŠK Staré Město D             0,5 : 7,5

Loko Uh.Ostroh B         - Fatra-Slavia Napajedla       2,5 : 5,5                    

 

 

5. kolo (12.12.2004)

 

Fatra-Slavia Napajedla   - Vlčnov                       5,5 : 2,5

ŠK Staré Město D         – Loko Uh.Ostroh B             3,5 : 4,5

Sokol Postoupky B        – TJ Zborovice                 3,5 : 4,5

MKS Holešov              - Sokol Postoupky A            6,5 : 1,5

Uh. Brod                 - ŠK Staré Město E               3 : 5  

Polešovice               Slavia Kroměříž D            1,5 : 6,5

 

 

6. kolo (9.1.2005)

 

Vlčnov                   - Slavia Kroměříž D            1,5 : 6,5

ŠK Staré Město E         - Polešovice                     3 : 5

Sokol Postoupky A        - Uh. Brod                       3 : 5

TJ Zborovice             - MKS Holešov                  0,5 : 7,5

Loko Uh.Ostroh B         - Sokol Postoupky B            7,5 : 0,5

Fatra-Slavia Napajedla   - ŠK Staré Město D             2,5 : 5,5                    

 

 

7. kolo (23.1.2005)

 

ŠK Staré Město D         - Vlčnov                       5,5 : 2,5

Sokol Postoupky B        - Fatra-Slavia Napajedla         1 : 7                   

Uherský Brod             - TJ Zborovice                        5 : 3

Polešovice               - Sokol Postoupky A              7 : 1

Slavia Kroměříž D        - ŠK Staré Město E               5 : 3

MKS Holešov              - Loko Uh.Ostroh B               5 : 3

 

 

8. kolo (13.2.2005)

 

Vlčnov                   - ŠK Staré Město E             1,5 : 6,5                 

Sokol Postoupky A        - Slavia Kroměříž D            2,5 : 5,5

TJ Zborovice             - Polešovice                   4,5 : 3,5

Loko Uh.Ostroh B         - Uh. Brod                       3 : 5

Fatra-Slavia Napajedla   - MKS Holešov                    3 : 5

ŠK Staré Město D         - Sokol Postoupky B              8 : 0                            

 

 

9. kolo (27.2.2005)

 

Sokol Postoupky B        - Vlčnov                         1 : 7

MKS Holešov              - ŠK Staré Město D               4 : 4    

Uh. Brod                 - Fatra-Slavia Napajedla       4,5 : 3,5    

Polešovice               - Loko Uh.Ostroh B               4 : 4

Slavia Kroměříž D        - TJ Zborovice                   0 : 5   

ŠK Staré Město E         - Sokol Postoupky A            6,5 : 1,5                 

 

 

10. kolo (13.3.2005)

 

Vlčnov                   - Sokol Postoupky A              4 : 4 

TJ Zborovice             - ŠK Staré Město E             5,5 : 2,5

Uherský Ostroh B         - Slavia Kroměříž D            3,5 : 4,5

Fatra Slavia Napajedla   - Polešovice                     7 : 1

ŠK Staré Město D         - Uherský Brod                   6 : 2      

Sokol Postoupky B        - MKS Holešov                  0,5 : 7,5

 

 

11. kolo (3.4.2005)

 

MKS Holešov              - Vlčnov                         4 : 4 

Uherský Brod             - Sokol Postoupky B            7,5 : 0,5

Polešovice               - ŠK Staré Město D               4 : 4

Slavia Kroměříž D        - Fatra Slavia Napajedla         4 : 4

ŠK Staré Město E         - Uherský Ostroh B               3 : 5

Sokol Postoupky A        - TJ Zborovice                   4 : 4    

 

 

 

Konečná tabulka:

 

1. MKS Holešov       11 9 2 0 62.0 20   7. Loko Uh.Ostroh B  11 4 2  5  44.5 10

2. ŠK Staré Město D  11 7 3 1 58.5 17   8. Polešovice        11 3 4  4  40.5 10

3. Slavia Kroměříž D 11 7 1 3 47.0 15   9. TJ Zborovice      11 4 2  5  34.5 10

4. Fatra Napajedla   11 6 1 4 52.5 13  10. ŠK Staré Město E  11 4 1  6  46.5  9

5. Vlčnov            11 4 3 4 44.5 11  11. Sokol Postoupky A 11 2 2  7  35.5  6

6. Uherský Brod      11 5 1 5 41.5 11  12. Sokol Postoupky B 11 0 0 11  17.5  0