Regionální přebor Kroměříž

 

Místo: sokolovna v Morkovicích

 

Datum: 12. února 2005

 

 

Kategorie H16,D16

Por. St.c. Jméno             Rtg FED Klub                  Nar. Body BHm.

   1     1 Hlaváček Pavel   1589 CZE Sokol Postoupky 28.09.1990 6,0  22,0

   2    10 Večeřa Petr      1250 CZE Sokol Postoupky 24.12.1990 5,0  21,0

   3     7 Koláček Petr     1250 CZE Sokol Morkovice 02.04.1991 5,0  20,0

   4    12 Šantora Jiří     1250 CZE Sokol Postoupky 18.08.1991 4,5  19,5

   5     8 Machalík Marek   1250 CZE Sokol Postoupky 13.09.1991 4,5  18,5

   6     2 Doležal Jiří     1350 CZE Sokol Postoupky 19.11.1990 4,0  20,5

   7     4 Indra Luděk      1250 CZE Sokol Postoupky 27.04.1991 4,0  18,0

   8    15 Šprňa Roman      1100 CZE Sokol Litenčice 07.09.1990 4,0  16,5

   9     9 Svašek Jan       1250 CZE TJ Zborovice    07.06.1991 3,5  19,0

  10     6 Jonášková Pavla  1250 CZE Slavia Kroměříž 09.05.1991 3,5  15,5

  11    11 Zajíček Roman    1250 CZE Sokol Postoupky 02.11.1990 3,5  14,0

  12     3 Dunglová Eva     1250 CZE Sokol Postoupky 17.02.1990 3,0  19,0

  13     5 Indrák Jiří      1250 CZE TJ Zborovice    20.08.1990 3,0  18,5

  14    18 Pražák Filip     1000 CZE Sokol Postoupky 28.12.1990 3,0  15,5

  15    14 Zawadski Michael 1100 CZE Sokol Postoupky 26.07.1991 3,0  15,0

  16    13 Kejnar Jaroslav  1100 CZE Sokol Morkovice 26.07.1991 2,5  18,0

  17    17 Drábek Leoš      1000 CZE Sokol Litenčice 12.09.1990 1,0  17,0

  18    16 Žižlavský Radek  1100 CZE Sokol Litenčice 02.08.1991 0,0  16,5

 

 

Kategorie H14,H12,H10

Por. St.c. Jméno              Rtg FED Klub                  Nar. Typ Body BHm.

   1     2 Kroupa Zdeněk     1250 CZE Slavia Kroměříž 19.09.1993 U14 5,5  22,5

   2    10 Vodica Tomáš      1100 CZE DK Kroměříž     02.06.1993 U14 5,5  19,0

   3     3 Pavlík František  1250 CZE Sokol Morkovice 02.01.1992 U14 5,0  21,0

   4     1 Grézl Tomáš       1250 CZE Slavia Kroměříž 16.08.1993 U14 5,0  20,5

   5     4 Prachař David     1250 CZE TJ Zborovice    15.03.1995 U12 4,5  22,0

   6     5 Ryšavý Jindřich   1250 CZE Sokol Postoupky 06.01.1993 U14 4,0  19,5

   7     7 Štencel Martin    1250 CZE Slavia Kroměříž 18.04.1992 U14 4,0  16,5

   8    12 Kucián Martin     1000 CZE TJ Zborovice    26.05.1997 U10 4,0  15,5

   9     6 Salvadori Marco   1250 CZE Sokol Postoupky 31.01.1995 U12 3,5  22,5

  10    16 Sokolínský Tomáš  1000 CZE TJ Zborovice    03.04.1997 U10 3,5  14,5

  11     9 Horáková Michaela 1100 CZE TJ Zborovice    04.10.1993 D14 3,0  17,0

  12    17 Úlehla Filip      1000 CZE Sokol Morkovice 12.05.1992 U14 3,0  17,0

  13    13 Kuciánová Martina 1000 CZE TJ Zborovice    09.04.1995 D12 3,0  16,5

  14    11 Indra Josef       1000 CZE Sokol Postoupky 30.07.1996 U10 3,0  14,5

  15    15 Smažinka Josef    1000 CZE Sokol Litenčice 21.03.1995 U12 2,5  17,0

  16     8 Horák Roman       1100 CZE TJ Zborovice    16.04.1996 U10 2,5  14,5

  17    14 Pšenica Marek     1000 CZE Sokol Postoupky 04.08.1996 U10 1,5  14,0

 

 

Kategorie H14

Por. St.c. Jméno              Rtg FED Klub                  Nar. Typ Body BHm.

   1     2 Kroupa Zdeněk     1250 CZE Slavia Kroměříž 19.09.1993 U14 5,5  22,5

   2    10 Vodica Tomáš      1100 CZE DK Kroměříž     02.06.1993 U14 5,5  19,0

   3     3 Pavlík František  1250 CZE Sokol Morkovice 02.01.1992 U14 5,0  21,0

   4     1 Grézl Tomáš       1250 CZE Slavia Kroměříž 16.08.1993 U14 5,0  20,5

   5     5 Ryšavý Jindřich   1250 CZE Sokol Postoupky 06.01.1993 U14 4,0  19,5

   6     7 Štencel Martin    1250 CZE Slavia Kroměříž 18.04.1992 U14 4,0  16,5

   7    17 Úlehla Filip      1000 CZE Sokol Morkovice 12.05.1992 U14 3,0  17,0

 

Kategorie H12

   1     4 Prachař David     1250 CZE TJ Zborovice    15.03.1995 U12 4,5  22,0

   2     6 Salvadori Marco   1250 CZE Sokol Postoupky 31.01.1995 U12 3,5  22,5

   3    15 Smažinka Josef    1000 CZE Sokol Litenčice 21.03.1995 U12 2,5  17,0

 

Kategorie H10

   1    12 Kucián Martin     1000 CZE TJ Zborovice    26.05.1997 U10 4,0  15,5

   2    16 Sokolínský Tomáš  1000 CZE TJ Zborovice    03.04.1997 U10 3,5  14,5

   3    11 Indra Josef       1000 CZE Sokol Postoupky 30.07.1996 U10 3,0  14,5

   4     8 Horák Roman       1100 CZE TJ Zborovice    16.04.1996 U10 2,5  14,5

   5    14 Pšenica Marek     1000 CZE Sokol Postoupky 04.08.1996 U10 1,5  14,0

 

Kategorie D16

   1     6 Jonášková Pavla  1250 CZE Slavia Kroměříž 09.05.1991 3,5  15,5

   2     3 Dunglová Eva     1250 CZE Sokol Postoupky 17.02.1990 3,0  19,0

 

Kategorie D14

   1     9 Horáková Michaela 1100 CZE TJ Zborovice    04.10.1993 D14 3,0  17,0

 

Kategorie D12

   1    13 Kuciánová Martina 1000 CZE TJ Zborovice    09.04.1995 D12 3,0  16,5