Regionální přebor Kroměříž

 

Kroměříž 14.2.2004

 
 

Kategorie H16

 

Final Ranking

 

Rank SNo. Name              Rtg FED Club            Pts BH. 

   1    6 Hlaváček Pavel   1313 CZE Sokol Postoupky 7,0 28,5

   2    4 Dubina Radek     1465 CZE Sokol Postoupky 5,0 31,5

   3    7 Doležal Jiří     1250 CZE Sokol Postoupky 5,0 30,5

   4    1 Dvořák Petr      1634 CZE Sokol Postoupky 5,0 29,0

   5    8 Kresta Jan       1100 CZE Slavia KM       4,5 26,5

   6   15 Šprňa Roman      1000 CZE Litenčice       4,0 18,0

   7    2 Jonášek Petr     1550 CZE Slavia KM       3,5 28,5

   8   11 Pešák Ondřej     1000 CZE Sokol Morkovice 3,5 25,0

   9    3 Kostka Michal    1550 CZE Slavia KM       3,5 21,5

  10    9 Hrdlička Jakub   1000 CZE Kyselovice      3,0 26,0

  11   12 Studený Aleš     1000 CZE Bystřice        3,0 25,5

  12   16 Žižlavský Ondřej 1000 CZE Sokol Morkovice 2,5 18,0

  13    5 Tomaštík Luboš   1350 CZE Šipka           2,0 22,5

  14   14 Šafařík Zdeněk   1000 CZE Šipka           2,0 22,5

  15   10 Mališ Dominik    1000 CZE Bystřice        2,0 19,0

  16   13 Večeřa Petr      1000 CZE Sokol Postoupky 0,5 19,5

 

 

Kategorie H14

 

Final Ranking

 

Rank SNo. Name                Rtg FED Club            Pts BH. 

   1    1 Dvořák Martin      1679 CZE Sokol Postoupky 6,0 28,0

   2    7 Machalík Marek     1100 CZE Sokol Postoupky 6,0 25,5

   3   16 Šantora Jiří       1000 CZE Kyselovice      5,0 26,0

   4    2 Štencel Martin     1550 CZE Slavia KM       4,5 28,0

   5    4 Slavík Martin      1250 CZE Sokol Postoupky 4,5 21,0

   6    3 Hrabal Luděk       1350 CZE Slavia KM       4,0 30,0

   7    8 Zawadski Michael   1100 CZE Sokol Postoupky 4,0 28,5

   8   14 Totek František    1000 CZE Bystřice        4,0 26,5

   9   12 Pavlík František   1000 CZE Sokol Morkovice 4,0 23,0

  10   11 Kejnar Jaroslav    1000 CZE Sokol Morkovice 3,5 22,0

  11    5 Šumbera Šimon      1250 CZE Zborovice       3,0 29,5

  12   10 Indra Luděk        1000 CZE Sokol Postoupky 3,0 24,5

  13    6 Dohnálek Martin    1100 CZE SKP Holešov     3,0 22,5

  14   13 Skácal Petr        1000 CZE Bystřice        2,5 22,5

  15    9 Brzukala Tomáš     1000 CZE Bystřice        2,0 25,5

  16   15 Zapletal František 1000 CZE Šipka           2,0 24,0

  17   17 Úlehla Filip       1000 CZE Sokol Morkovice 2,0 19,0

 

 

Kategorie H12

 

Final Ranking

 

Rank SNo. Name               Rtg FED Club            Pts BH. 

   1    1 Rafaja Marek      1550 CZE SKP Holešov     6,0 28,0

   2    4 Ryšavý Jan        1250 CZE Sokol Postoupky 5,5 27,5

   3    5 Daněk Roman       1100 CZE Sokol Postoupky 4,5 27,5

   4    6 Petráš Pavel      1100 CZE SKP Holešov     4,5 18,0

   5   13 Vodica Tomas      1000 CZE PDA KM          4,0 29,5

   6    2 Grézl Tomas       1350 CZE Chropyně        4,0 28,5

   7    3 Kroupa Zdenek     1350 CZE Chropyně        4,0 28,0

   8   14 Šprňa Martin      1000 CZE Litenčice       3,5 25,0

   9    8 Sedláček Jakub    1100 CZE SKP Holešov     3,5 23,0

  10    7 Ryšavý Jindřich   1100 CZE Sokol Postoupky 3,5 20,5

  11    9 Sokolínský Daniel 1100 CZE Zborovice       3,0 23,5

  12   10 Gryga Jan         1000 CZE Bystřice        1,5 22,0

  13   11 Hrstka Jakub      1000 CZE Sokol Morkovice 1,5 20,5

  14   12 Pořízek Jan       1000 CZE Sokol Postoupky 0,0 21,5

 

 

Kategorie H10

 

Final Ranking

 

Rank SNo. Name              Rtg FED Club            Pts BH. 

   1    2 Prachař David    1250 CZE Zborovice       6,5 27,0

   2    1 Palášek Jan      1250 CZE Sokol Postoupky 6,0 25,0

   3    9 Smažinka Josef   1000 CZE Litenčice       5,5 28,0

   4   11 Zavadil Richard  1000 CZE SKP Holešov     4,0 25,5

   5    4 Salvadori Marco  1100 CZE Sokol Postoupky 4,0 23,0

   6   10 Sokolínský Tomáš 1000 CZE Zborovice       3,5 23,0

   7    3 Šamánek Jan      1150 CZE Slavia KM       3,5 18,0

   8    5 Kucián Martin    1000 CZE Zborovice       3,0 28,5

   9    8 Rafaja Jakub     1000 CZE SKP Holešov     3,0 27,5

  10    6 Pořízek Jakub    1000 CZE Sokol Postoupky 2,0 23,5

  11    7 Pšenica Marek    1000 CZE Sokol Postoupky 1,0 24,0

  12   12 Šindler Marek    1000 CZE Sokol Postoupky 0,0 21,0

 

 

Kategorie D

 

Final Ranking

 

Rank SNo. Name                 Rtg FED Club             Typ  Pts  SB. 

   1    7 Jonášková Pavla     1550 CZE Slavia KM        D14   6   15.00

   2    1 Dunglová Eva        1263 CZE Sokol Postoupky  D16   5   10.00

   3    6 Blumelová Jana      1550 CZE Slavia KM        D14   4    6.00 

   4    2 Zycháčková Pavlína  1100 CZE Sokol Postoupky  D16   3    3.00 

   5    4 Kuciánová Martina   1000 CZE Zborovice        D10   2    1.00 

   6    3 Štěrbová Zuzana     1000 CZE Litenčice        D14   1    0.00 

   7    5 Červinková Veronika 1350 CZE Slavia KM        D10   0    0.00