Okresní žákovská liga (Kroměříž) – konečné pořadí

                 

         

Mladší žákyně                                Hulín Morkovice Kroměříž celkem

 1 Kucianova Martina    1250  TJ Zborovice      8       9       9.5     26.5

 2 Červinkova Veronika  1250  Slavia Kroměříž           7       7.5     14.5

 3 Šimčáková Julie      1250  Slavia Kroměříž   5.5     5.5     3.5     14.5

 4 Schafferova Denisa   1000  Spartak Hulín     7       4.5             11.5

 5 Servusová Michaela   1000  Prusinovice       4               6       10

 6 Hrabalová Kristýna   1000  Sokol Litenčice           3       5        8

 

Starší žákyně                                Hulín Morkovice Kroměříž celkem

 1 Blumelova Jana       1257  Slavia Kroměříž           7.5     9       16.5

 2 Rohackova Eliska     1100  Spartak Hulín     5       6       5       16

 3 Tomecková Aneta      1315  Postoupky         7.5             7.5     15

 4 Horakova Michaela    1250  TJ Zborovice      4       5       3       12

 

 

Mladší žáci                                  Hulín Morkovice Kroměříž celkem

 1 Horak Roman          1250  TJ Zborovice      7       9.5    12       28.5

 2 Salvadori Marco      1250  Sokol Postoupky          11.5    10       21.5

 3 Kvapilik Josef       1250  Slavia Kroměříž  12       4.5     4.5     21

 4 Kvapilik Jakub       1250  Slavia Kroměříž   6       7       4       17

 5 Vybíral Dominik      1100  Sokol Postoupky   4.5     4.5     6       16

 6 Kucian Martin        1250  TJ Zborovice      4       4       8       16

 7 Richter Michael      1100  Sokol Postoupky           8.5     7       15.5

 8 Ešler Ondrej         1250  Slavia Kroměříž   8       3.5     4       15.5

 9 Sokolinsky Tomas     1100  TJ Zborovice      4.5     6       3       13.5

10 Ladický Milan        1100  Sokol Postoupky   4       3.5     4       11.5

11 Janoštík Patrik      1000  Sokol Postoupky   3       4       4       11

12 Scheichenost Michal        TJ Zborovice      3.5     3       4       10.5

13 Tomecek Petr               TJ Zborovice      3       3.5     3        9.5

14 Vecera Pavel         1100  Sokol Postoupky   9.5                      9.5

15 Alič Adam            1000  Zámoraví          3.5             4        7.5

16 Zavadil Petr               Sokol Litenčice           3       4        7

16 Macurek Michal       1000  Holešov           3.5             3.5      7

16 Kadlík Libor               Sokol Litenčice           3       4        7

16 Sklenar Tomas              TJ Prusinovice    2       3       2        7

20 Suchanek David             Sokol Morkovice   3       3.5              6.5

21 Psenica Marek        1100  Sokol Postoupky   3.5     3                6.5

22 Kravic Aleš                Sokol Litenčice           2.5     3        5.5

23 Tomeček Josef              TJ Zborovice      2       0       3        5

24 Rakušan Miroslav           Šipka Kroměříž                    4.5      4.5

25 Netušil Jan                ZŠ Oskol KM                       4        4

26 Spáčil Jakub               ZŠ Zámoraví KM                    3.5      3.5

27 Macháček Jan         1000  Hulín             3                        3

28 Oplustil David             Sokol Postoupky           1       2        3

29 Servus Radek         1000  Prusinovice       1               2        3

30 Sokolínký Jan        1000  Zborovice         2                        2

31 Složil Filip         1000  Hulín             2                        2

32 Grendziok Petr             Duha Holešov                      2        2

33 Opravil David              TJ Zborovice                      2        2

34 Dostal Jiří                ZŠ Zámoraví KM                    1        1

 

 

Starší žáci                                  Hulín Morkovice Kroměříž celkem

 1 Machalik Marek       1513  Sokol Postoupky  11      11      10.5     32.5

 2 Ryšavý Jan           1435  Sokol Postoupky   7       9.5     3.5     20

 3 Ryšavý Jindrich      1350  Sokol Postoupky   6       8       6       20

 4 Stachoň Martin       1265  Slavia Kroměříž           6.5     9.5     16

 5 Vodica Tomáš         1250  DK Kroměříž       8       4       4       16

 6 Grézl Tomáš          1388  Slavia Kroměříž           3       8       11

 7 Podmol Jaroslav      1100  Spartak Hulín     3       2.5     4        9.5

 8 Prachař David        1250  TJ Zborovice              4       5        9

 9 Šantora Jiri         1679  Sokol Postoupky           5.5              5.5

10 Schaffer Václav      1000  Hulín             5                        5

11 Sokolínský Danie     1100  TJ Zborovice      3               2        5

12 Kroupa Zdenek        1445  Slavia Kroměříž           4                4

13 Palášek Jan                Sokol Postoupky                   4        4

14 Štencel Martin       1321  Slavia Kroměříž           3.5              3.5

15 Polišenský Tomáš     1100  Sokol Holešov             1       2.5      3.5

16 Koláček Petr         1250  Sokol Morkovice           3                3

17 Macůrek Miloslav           Duha Holešov                      3        3

18 Veselský Petr              Spartak Hulín                     3        3

19 Kejnar Jaroslav      1250  Sokol Morkovice           2.5              2.5

20 Dohnálek Martin            Sokol Holešov                     2,5      2,5

21 Úlehla Filip         1250  Sokol Morkovice           2                2

22 Hittl Roman                ZŠ Oskol KM                       2        2

23 Kruták Martin              Sokol Morkovice    1      1                2

24 Pavlik Jan                 Sokol Morkovice           1.5              1.5

25 Kovařík Richard      1000  Prusinovice        1                       1

26 Patrman Stanislav          Slavia Kroměříž                   1        1

 

 

Pohár družstev

 1. Sokol Postoupky          158

 2. TJ Zborovice             139

 3. Slavia Kroměříž          133,5

 4. Spartak Hulín             51

 5. SVČ Šipka Kroměříž        42   

 6. Sokol Litenčice           27,5

 7. TJ Prusinovice            21   

 8. Sokol Morkovice           17,5

 9. Dům Kultury Kroměříž      16   

10. Duha Holešov              13

11. ZŠ Zámoraví Kroměříž      11

12. Sokol Holešov              6,5

13. ZŠ Oskol Kroměříž          6