Okresní žákovská liga Kroměříž 2006, 3. turnaj

 
Kroměříž 25.11.2006

 

OŽL 2006 Kroměříž

 

Mladší žáci

Poř. St.č. Jméno                Rtg FED Klub                 Body BH.  
   1     3 Horak Roman         1250 CZE TJ Zborovice         7.0  21.5 
   2     9 Salvadori Marco     1250 CZE Sokol Postoupky      6.0  21.0 
   3     4 Kucian Martin       1250 CZE TJ Zborovice         5.0  22.5 
   4     8 Richter Michael     1250 CZE Sokol Postoupky      5.0  22.0 
   5    13 Vybíral Dominik     1100 CZE SVČ Šipka Kroměříž   5.0  16.5 
   7    25 Rakušan Miroslav    1000 CZE SVČ Šipka Kroměříž   4.5  21.0 
   8     7 Kvapilik Josef      1250 CZE Slavia KM            4.5  19.0 
   9     6 Kvapilik Jakub      1250 CZE Slavia KM            4.0  22.0 
  10    18 Janoštík Patrik     1000 CZE SVČ Šipka Kroměříž   4.0  20.5 
  11    19 Kadlík Libor        1000 CZE Sokol Litenčice      4.0  19.5 
  12    22 Netušil Jan         1000 CZE ZŠ Oskol Kroměříž    4.0  19.5 
  13     2 Esler Ondrej        1250 CZE Slavia KM            4.0  19.0 
  14    10 Ladický Milan       1100 CZE SVČ Šipka Kroměříž   4.0  17.0 
  15    14 Alič Adam           1000 CZE ZŠ Zámoraví Kroměříž 4.0  16.5 
  16    32 Zavadil Petr        1000 CZE Sokol Litenčice      4.0  16.5 
  17    26 Scheichenost Michal 1000 CZE TJ Zborovice         4.0  15.5 
  18    21 Macůrek Michal      1000 CZE SVČ Duha Holešov     3.5  20.0 
  20    33 Spáčil Jakub        1000 CZE ZŠ Zámoraví Kroměříž 3.0  18.5 
  21    12 Sokolinsky Tomas    1100 CZE TJ Zborovice         3.0  18.0 
  22    20 Kravic Aleš         1000 CZE Sokol Litenčice      3.0  17.0 
  24    31 Tomecek Petr        1000 CZE TJ Zborovice         3.0  15.0 
  25    30 Tomecek Josef       1000 CZE TJ Zborovice         3.0  14.0 
  28    23 Oplustil David      1000 CZE Sokol Postoupky      2.0  19.0 
  29    16 Grendziok Petr      1000 CZE SVČ Duha Holešov     2.0  16.5 
  30    24 Opravil David       1000 CZE TJ Zborovice         2.0  15.5 
  31    29 Sklenar Tomas       1000 CZE Prusinovice          2.0  14.0 
  32    27 Servus Radek        1000 CZE Prusinovice          2.0  13.5 
  33    15 Dostal Jiri         1000 CZE TJ Zborovice         1.0  12.0

 

Mladší žákyně

   6     5 Kucianova Martina   1250 CZE TJ Zborovice         4.5  21.0 
  19     1 Cervinkova Veronika 1250 CZE Slavia KM            3.5  17.5 
  23    28 Servusova Michaela  1000 CZE Prusinovice          3.0  15.5 
  26    17 Hrabalová Kristýna  1000 CZE Sokol Litenčice      3.0  13.0 
  27    11 Simcakova Julie     1100 CZE Slavia KM            2.5  14.5

 

Starší žáci

Poř. St.č. Jméno              Rtg FED Klub              Body BH.  
   1     1 Machalik Marek    1513 CZE Sokol Postoupky   5.5  21.5 
   2     7 Stachon Martin    1265 CZE Slavia KM         5.5  18.0 
   3     4 Grezl Tomas       1388 CZE Slavia KM         5.0  21.5 
   6     5 Rysavy Jindrich   1350 CZE Sokol Postoupky   4.0  22.0 
   7    10 Prachar David     1250 CZE TJ Zborovice      4.0  18.5 
   8     3 Palasek Jan       1396 CZE Sokol Postoupky   4.0  18.5 
   9    11 Vodica Tomáš      1250 CZE DK Kroměříž       4.0  18.0 
  10    14 Podmol Jaroslav   1100 CZE Spartak Hulín     4.0  12.5 
  11     2 Rysavy Jan        1435 CZE Sokol Postoupky   3.5  21.0 
  13    20 Macůrek Miloslav  1000 CZE SVČ Duha Holešov  3.0  17.5 
  14    18 Veselsky Petr     1100 CZE Spartak Hulín     3.0  11.5 
  15    15 Polisensky Tomas  1100 CZE Sokol Holešov     2.5  14.5 
  16    12 Dohnalek Martin   1100 CZE Sokol Holešov     2.5  13.0 
  18    17 Sokolinsky Daniel 1100 CZE TJ Zborovice      2.0  16.0 
  19    19 Hittl Roman       1000 CZE ZŠ Oskol Kroměříž 2.0  14.0 
  20    13 Patrman Stanislav 1100 CZE Slavia KM         1.0  16.5

 

 

Starší žákyně

   4     8 Blumelova Jana    1257 CZE Slavia KM         5.0  18.5 
   5     6 Tomeckova Aneta   1315 CZE Sokol Postoupky   4.5  23.5 
  12    16 Rohackova Eliska  1100 CZE Spartak Hulín     3.0  18.0 
  17     9 Horakova Michaela 1250 CZE TJ Zborovice      2.0  17.5 
 
 
Pořadí družstev ve 3.turnaji
 1. Sokol Postoupky          56,5
 2. TJ Zborovice             54
 3. Slavia Kroměříž          52,5
 4. SVČ Šipka Kroměříž       18,5
 5. Sokol Litenčice          16
 6. Spartak Hulín            13
 7. TJ Prusinovice           10
 8. SVČ Duha Holešov          8,5
 9. ZŠ Zámoraví Kroměříž      7,5
10. ZŠ Oskol Kroměříž         6
11. Sokol Holešov             5,5
12. DK Kroměříž               4