Okresní žákovská liga Kroměříž 2006, 2. turnaj

 
Morkovice, 11.11.2006

 

OŽL 2006 Morkovice - 12 

 

Celkové pořadí:

Por. St.c. Jméno                Rtg FED Klub              Nar.        Body BH. 
   1     7 Salvadori Marco     1250 CZE Sokol Postoupky 31.01.1995        21˝
   2     2 Horak Roman         1250 CZE TJ Zborovice    16.04.1996        23˝ 
   3    12 Richter Michael     1100 CZE Sokol Postoupky 24.12.1995        21  
   4     5 Kvapilik Jakub      1250 CZE Slavia Kroměříž 02.06.1996      5   18  
   5    13 Sokolinsky Tomas    1100 CZE TJ Zborovice    03.04.1997      5   17˝ 
   6     6 Kvapilik Josef      1250 CZE Slavia Kroměříž 13.02.1998        20˝ 
   7    14 Vybíral Dominik     1100 CZE Sokol Postoupky 24.10.1995        19  
   8     3 Kucian Martin       1250 CZE TJ Zborovice    26.05.1997      4   22˝ 
  10    15 Janoštík Patrik     1000 CZE Sokol Postoupky 26.01.1996      4   17˝ 
  11     1 Ešler Ondrej        1250 CZE Slavia Kroměříž 10.05.1996        21  
  12    24 Tomecek Petr           0 CZE TJ Zborovice    19.06.1999        16˝ 
  13    23 Suchanek David         0 CZE Sokol Morkovice 08.03.1997        16  
  14    10 Ladický Milan       1100 CZE Sokol Postoupky 13.12.1998        15  
  15    26 Zavadil Petr           0 CZE Sokol Litenčice 02.07.1996      3   20˝ 
  16    22 Sklenar Tomas          0 CZE TJ Prusinovice  15.09.1999      3   19  
  18    11 Psenica Marek       1100 CZE Sokol Postoupky 04.08.1996      3   17  
  19    21 Scheichenost Michal    0 CZE TJ Zborovice    20.11.1998      3   16˝ 
  20    17 Kadlík Libor           0 CZE Sokol Litenčice 07.11.1996      3   14˝ 
  22    18 Kravic Aleš            0 CZE Sokol Litenčice 15.07.1997        14˝ 
  25    19 Oplustil David         0 CZE Sokol Postoupky 26.04.2001      1   13  
  26    25 Tomeček Josef          0 CZE TJ Zborovice    01.01.2000      0   15  

 

Dívky mladší

   9     4 Kucianova Martina   1250 CZE TJ Zborovice    09.04.1995  D   4   21 
  17     9 Červinkova Veronika 1250 CZE Slavia Kroměříž 01.06.1995  D   3   17
  21     8 Šimčáková Julie     1250 CZE Slavia Kroměříž 06.12.1998  D     14˝ 
  23    20 Schafferova Denisa     0 CZE Spartak Hulín   15.06.1998  D     12
  24    16 Hrabalová Kristýna     0 CZE Sokol Litenčice 15.07.1998  D   2   15  
 

 

Pořadí po 2. turnaji OŽL

Mladší žáci

   1     5 Kvapilík Josef      1250 CZE Slavia KM   13.02.1998 16,5
   2     1 Horák Roman         1250 CZE Zborovice   16.04.1996 16,5
   3     4 Kvapilík Jakub      1250 CZE Slavia KM   02.06.1996 13
   4     7 Salvadori Marco     1250 CZE Postoupky   31.01.1995 11,5
   5    13 Ešler Ondrej        1000 CZE Slavia KM   10.05.1996 11,5
   6    10 Sokolínský Tomáš    1100 CZE Zborovice   03.04.1997 10,5
   7    11 Večeřa Pavel        1100 CZE Postoupky   20.01.1996 9,5
   8    30 Vybíral Dominik     1000 CZE SVČ Šipka   24.10.1995 9
   9    12 Richter Michael     1100 CZE Postoupky   24.12.1995 8,5
  10     2 Kucián Martin       1250 CZE Zborovice   26.05.1997 8
  11    15 Ladický Milan       1000 CZE SVČ Šipka   13.12.1998 7,5
  12    14 Janoštík Patrik     1000 CZE SVČ Šipka   25.01.1996 7
  13     8 Pšenica Marek       1100 CZE Postoupky   04.08.1996 6,5
  14    21 Scheichenost Michal 1000 CZE Zborovice   20.11.1998 6,5
  15    28 Tomecek Petr        1000 CZE Zborovice   19.06.1999 6,5
  16    23 Suchanek David         0 CZE Morkovice   08.03.1997 6,5
  17    24 Sklenář Tomáš       1000 CZE Prusinovice 15.09.1999 5
  18    12 Alič Adam           1000 CZE Zámoraví    30.04.1998 3,5
  19    18 Macurek Michal      1000 CZE Holešov     08.04.1997 3,5
  20    26 Zavadil Petr           0 CZE Litenčice   02.07.1996 3 
  21    17 Kadlík Libor           0 CZE Litenčice   07.11.1996 3  
  22    17 Macháček Jan        1000 CZE Hulín       01.01.1999 3
  23    18 Kravic Aleš            0 CZE Litenčice   15.07.1997 2,5 
  24    25 Složil Filip        1000 CZE Hulín       14.03.1997 2
  25    26 Sokolínký Jan       1000 CZE Zborovice   02.04.2000 2
  26    29 Tomeček Josef       1000 CZE Zborovice   03.08.2000 2
  27    22 Servus Radek        1000 CZE Prusinovice 08.09.1999 1
  28    19 Opluštil David         0 CZE Postoupky   26.04.2001 1
 
Dívky mladší
  1     3 Kuciánová Martina   1250 CZE Zborovice   09.04.1995  17
  2     9 Schafferová Denisa  1100 CZE Hulín       15.06.1998  11,5
  3    31 Šimčáková Julie     1000 CZE Slavia KM   06.12.1998  11
  4     9 Červinkova Veronika 1250 CZE Slavia KM   01.06.1995  7
  5    23 Servusová Michaela  1000 CZE Prusinovice 09.07.1996  4
 

 

OŽL 2006 Morkovice - 16

 
Por. St.c. Jméno              Rtg FED Klub               Nar.        Body BH. 
   1     2 Machalik Marek    1513 CZE Sokol Postoupky 13.09.1991      6   20  
   2     4 Ryšavý Jan        1435 CZE Sokol Postoupky 04.08.1994        21  
   3     6 Ryšavý Jindrich   1350 CZE Sokol Postoupky 06.01.1993      5   22˝
   4     8 Stachoň Martin    1265 CZE Slavia Kroměříž 22.05.1994        20  
   5     1 Šantora Jiri      1679 CZE Sokol Postoupky 18.08.1991        20  
   7    13 Prachar David     1250 CZE TJ Zborovice    15.03.1995      4   22  
   8     3 Kroupa Zdenek     1445 CZE Slavia Kroměříž 19.09.1993      4   19˝ 
   9    14 Vodica Tomáš      1250 CZE DK Kroměříž     02.06.1993      4   17˝ 
  12     7 Štencel Martin    1321 CZE Slavia Kroměříž 18.04.1992        18  
  13     5 Grezl Tomas       1388 CZE Slavia Kroměříž 16.08.1993      3   20  
  14    12 Koláček Petr      1250 CZE Sokol Morkovice 02.04.1991      3   16˝ 
  15    11 Kejnar Jaroslav   1250 CZE Sokol Morkovice 26.07.1991        19˝ 
  16    16 Podmol Jaroslav   1100 CZE Spartak Hulín   16.05.1992        13˝ 
  17    15 Úlehla Filip      1250 CZE Sokol Morkovice 12.05.1992      2   16  
  18    20 Pavlik Jan           0 CZE Sokol Morkovice 11.09.1994        12  
  19    19 Kruták Martin        0 CZE Sokol Morkovice 11.08.1994      1   15  
  20    17 Polišenský Tomáš  1100 CZE Sokol Holešov   15.07.1994      1   12˝ 

 

 

Starší žákyně
   6     9 Blumelova Jana    1257 CZE Slavia Kroměříž 04.03.1991  D     20  
  10    18 Rohackova Eliska  1100 CZE Spartak Hulín   17.04.1994  D   4   13˝ 
  11    10 Horakova Michaela 1250 CZE TJ Zborovice    04.10.1993  D   4   13  
 
 

Starší žáci po 2. turnaji OŽL

  1     2 Machalík Marek        1513 CZE Postoupky       13.09.1991 22
  2     3 Ryšavý Jan            1435 CZE Postoupky       04.08.1994 16,5
  3     5 Ryšavý Jindrich       1350 CZE Postoupky       06.01.1993 14
  4    12 Vodica Tomáš          1100 CZE DK Kromeříž     02.06.1993 12
  5     8 Stachoň Martin        1265 CZE Slavia Kroměříž 22.05.1994  6,5
  6     1 Šantora Jiri          1679 CZE Sokol Postoupky 18.08.1991  5,5
  7    16 Podmol Jaroslav       1000 CZE Hulín           16.05.1992  5,5
  8    17 Schaffer Václav       1000 CZE Hulín           30.09.1991  5
  9    13 Prachar David         1250 CZE TJ Zborovice    15.03.1995  4
 10     3 Kroupa Zdenek         1445 CZE Slavia Kroměříž 19.09.1993  4
 11     7 Štencel Martin        1321 CZE Slavia Kroměříž 18.04.1992  3,5
 12    11 Sokolínský Daniel     1100 CZE Zborovice       08.10.1994  3
 13     5 Grezl Tomas           1388 CZE Slavia Kroměříž 16.08.1993  3
 14    12 Koláček Petr          1250 CZE Sokol Morkovice 02.04.1991  3
 15    11 Kejnar Jaroslav       1250 CZE Sokol Morkovice 26.07.1991  2
 16    15 Úlehla Filip          1250 CZE Sokol Morkovice 12.05.1992  2
 17    15 Kruták Martin         1000 CZE Morkovice       11.08.1994  2
 18    20 Pavlik Jan               0 CZE Sokol Morkovice 11.09.1994  1,5
 19    14 Kovařík Richard       1000 CZE Prusinovice     10.06.1994  1
 20    17 Polišenský Tomáš      1100 CZE Sokol Holešov   15.07.1994  1
 

Starší dívky po 2. turnaji OŽL

  1    10 Rohácková Eliška      1100 CZE Hulín           17.04.1994  11
  2     7 Horáková Michaela     1250 CZE Zborovice       04.10.1993  9
  3     6 Tomecková Aneta       1315 CZE Postoupky       13.01.1993  7,5
  4     9 Blumelova Jana        1257 CZE Slavia KM       04.03.1991  7,5  

 

 

Pohár družstev

 1. Sokol Postoupky           58          
 2. Slavia Kroměříž            49,5         
 3. TJ Zborovice           44          
 4. Sokol Morkovice           13,5         
 5. Spartak Hulín           13          
 6. SVČ Šipka Kroměříž            12          
 7. Sokol Litenčice           11,5         
 8. Dům Kultury Kroměříž        4           
 9. TJ Prusinovice         3           
10. Holešov                       1
 

 

Pohár družstev po 2. turnaji

 
 1. Sokol Postoupky           101,5       
 2. TJ Zborovice            85 
 3. Slavia Kroměříž             81 
 4. Spartak Hulín        38      
 5. SVČ Šipka Kroměříž             23,5    
 6. Sokol Morkovice            17,5
 7. Dům Kultury Kroměříž     12      
 8. Sokol Litenčice            11,5
 9. TJ Prusinovice          11
10. Holešov               4,5
11. ZŠ Zámoraví Kroměříž      3,5