Okresní žákovská liga (Kroměříž) – konečné pořadí

         

 

Mladší žáci       

         

Poř. St.c. Jméno                Rtg Typ Body Družstvo          Body celk.

   6     8 Rafaja Marek        1278 U11 11,5 Sokol Holešov           36

   2     7 Ryšavý Jan          1283 U11 13,5 Sokol Postoupky      35

   1    18 Palášek Jan         1250 U11 13,0 Sokol Postoupky      35

   4    21 Prachař David       1250 U11 13,0 Zborovice         26

   7    33 Ryšavý Jindřich     1100 U11 10,5 Sokol Postoupky      20

   3    16 Kroupa Zdeněk       1250 U11 10,0 Slavia Kroměříž      18

   5    22 Stachoň Martin      1250 U11 9,0  Slavia Kroměříž      16

  12    37 Vodica Tomáš        1100 U11 7,0  DK Kroměříž       13

   9    34 Salvadori Marco     1100 U11 10,5 Sokol Postoupky      10

  13    45 Kucián Martin       1000 U11 8,5  Zborovice         9

   8    30 Julíček Jan         1100 U11 6,5  Sokol Holešov            7

  10    10 Grézl Tomáš         1250 U11 7,5  Slavia Kroměříž    5

  11    40 Sedláček Jakub      1100 U11 3,5  Sokol Holešov            3

  14    50 Polišenský Tomáš    1000 U11 8,5  Sokol Holešov            3

  15    41 Horák Roman         1000 U11 8,0  Zborovice         3

  16    32 Rafaja Jakub        1100 U11 6,5  Sokol Holešov            3

  17    35 Sokolínský Daniel   1100 U11 6,5  Zborovice         2

  18    45 Veselský Petr       1000 U11 5,5  Spartak Hulín        2 

  19    56 Šálek Petr          1000 U11 5,5  Bystřice                 2 

  20    53 Sokolínský Tomáš    1000 U11 5,5  Zborovice         2 

  21    48 Navrátil Jiří       1000 U11 5,5  Sokol Postoupky   2 

  22    52 Pšenica Marek       1000 U11 5,0  Sokol Postoupky   2

  23    40 Gryga Jan           1000 U11 5,0  Bystřice                 2

  24    47 Minařík Adam        1000 U11 4,5  Bystřice                 2

  25    14 Vybíral Jan         1100 U11 4,0  Sokol Postoupky   2

  26    16 Dvořák Tomáš        1000 U11 3,5  Sokol Postoupky   2

  27    39 Ešler Ondřej        1000 U11 3,0  Slavia Kroměříž    2

  28    43 Indra Josef         1000 U11 2,0  Sokol Postoupky   2

  29    31 Mihálik Dan         1000 U11 3,0  Sokol Holešov            1

  30    43 Kučeřík Pavel       1000 U11 3,0  Slavia Kroměříž    1

  31    43 Tůma Tomáš          1000 U11 2,5  Spartak Hulín        1

  32    46 Šudoma David        1000 U11 2,5  Spartak Hulín        1

  33    19 Bílek Petr          1000 U11 1,5  Spartak Hulín        1

  34    49 Procházka Luboš     1000 U11 1,5  Zborovice         1

  35    17 Hodný Petr          1000 U11 1,0  Spartak Hulín        1

         

         

Starší žáci       

          

Poř. St.c. Jméno                Rtg Typ Body Družstvo          Body celk.

   1     1 Dvořák Petr         1736 U15 18,5 Sokol Postoupky      36

   2     2 Dvořák Martin       1735 U15 18,5 Sokol Postoupky      34

   3    20 Pešák Ondřej        1250 U15 14,0 Sokol Morkovice      26

   4    27 Večeřa Petr         1250 U15 15,0 Sokol Postoupky      23

   5     6 Doležal Jiří        1360 U15 14,5 Sokol Postoupky      22

   6     4 Dubina Radek        1494 U15 10,0 Sokol Postoupky      16

   7    44 Vaňhara Jan         1250 U15 10,5 Sokol Holešov           15

   8     3 Hlaváček Pavel      1572 U15 11,0 Sokol Postoupky      12

   9    23 Svašek Jan          1250 U15 13,0 Zborovice         9

  10     5 Kostka Michal       1367 U15 4,5  Slavia Kroměříž    8

  11    17 Machalík Marek      1250 U15 14,0 Sokol Postoupky   5

  12    24 Tomeček Marian      1250 U15 8,5  Sokol Holešov            4

  13    11 Indrák Jiří         1250 U15 9,0  Zborovice         3

  14    19 Pavlík František    1250 U15 8,5  Sokol Morkovice   3

  15    14 Koláček Petr        1250 U15 12,0 Sokol Morkovice      3

  16    55 Zajíček Roman       1000 U15 11,5 Sokol Postoupky      3

  17    29 Indra Luděk         1100 U15 10,5 Sokol Postoupky      3

  18    12 Jonášek Petr        1250 U15 8,0  Slavia Kroměříž      2  

  19    28 Štencel Martin      1250 U15 8,0  Slavia Kroměříž      2  

  20    31 Mališ Dominik       1100 U15 7,5  Bystřice                2  

  21    38 Zawadski Michael    1100 U15 7,5  Sokol Postoupky      2  

  22    36 Totek František     1100 U15 7,0  Bystřice                2

  23    26 Varga Jan           1250 U15 6,5  Zborovice         2

  24    44 Kejnar Jaroslav     1000 U15 6,0  Sokol Morkovice      2

  25    49 Navrátil Josef      1000 U15 6,0  Sokol Postoupky      2

  26    51 Pražák Filip        1000 U15 5,0  Sokol Postoupky      2

  27     9 Slavík Martin       1250 U15 4,0  Sokol Postoupky      1

  28    15 Kresta Jan          1250 U15 4,0  Slavia Kroměříž      1

  29    20 Dohnálek Martin     1100 U15 3,0  Sokol Holešov           1

  30    54 Studený Aleš        1000 U15 3,0  Bystřice                1

  31    46 Podmol Jaroslav     1000 U15 3,0  Spartak Hulín       1

         

 

Dívky

               

Poř. St.c. Jméno            Typ  Rtg body  Družstvo          Body celk.

   1     9 Dunglová Eva          F 1250 11,5  Sokol Postoupky      39

   2    25 Tomečková Aneta         F 1250  8,0  Sokol Holešov      30

   3    42 Horáková Michaela       F 1000  8,0  Zborovice         25

   4     7 Poláková Petra          F 1250  3,0  DK Kroměříž       22

   5    39 Roháčková Eliška        F 1000  6,0  Hulín        19

   6    46 Kuciánová Martina       F 1000  6,5  Zborovice         19

   7    13 Jonášková Pavla         F 1250  8,0  Slavia Kroměříž      16 

   8    33 Nezdařilová Erika F 1000  2,5  Zborovice         9

   9    58 Šimčáková Julie       F 1000  2,0  Slavia Kroměříž    3

  10    34 Červinková Veronik      F 1100  2,0  Slavia Kroměříž    2

  11    Procházková Kateři      F 1000  1,5  Zborovice         2

  12       Skopalová Markéta       F 1000  1,0  Zborovice         2  

  13    37 Grechová Michaela       F 1000  1,0  Zborovice         2  

          

 

Družstva          

 

Družstvo            1.        2.        3.        celkem

1. Sokol Postoupky    64      64      70         198

2. Slavia Kroměříž     0      30      46       76

3. TJ Zborovice       20      22      29       71

4. Sokol Holešov      28      14      21       63

5. Sokol Morkovice    10       8       2       20

6. Spartak Hulín      10       0       6       16

7. TJ Bystřice p.H.    5       6       0       11

8. DK Kroměříž         0       2       7        9