Okresní žákovská liga (Kroměříž) – konečné pořadí

         

 

Mladší žáci       

         

Rank SNo. Name                   LB Body    

 1   11   Rafaja Marek      SKP  45 14.5   20  

 2    9   Palášek Jan       POS  39 15.5   16  

 3   12   Ryšavý Jan        POS  26 11.0   14  

 4   19   Daněk Roman       POS  26 13.0    8  

 5   10   Prachař David     ZBO  24 10.0   12 

 6   28   Stachoň Martin    SLA  24  8.5   10  

 7   27   Slavík Martin     POS  13 11.0    6 

 8   59   Šprňa Martin      LIT  12  7.5    4  

 9   39   Blažek Ondřej     CHR   6  8.0   

10   31   Vodica Tomáš      PDA   6 10.5   

11   26   Sedláček Jakub    SKP   5 10.5    

12   51   Sokolínský Daniel ZBO   5  9.5   

13   45   Kroupa Zdeněk     CHR   4  7.0   

14   25   Ryšavý Jindřich   POS   4  9.5   

15   24   Petráš Pavel      SKP   3 10.5   

16   39   Gryga Jan         BYS   3 10.0   

17   33   Štencel Martin    SLA   3  9.5   

18   40   Horák Roman       ZBO   3  8.5   

19   57   Šálek Petr        BYS   3  8.5   

20   52   Sokolínský Tomáš  ZBO   3  8.0   

21   54   Zavadil Richard   SKP   3  6.5   

22   49   Rafaja Jakub      SKP   3  6.0   

23   43   Kucián Martin     ZBO   3  5.5   

24   56   Štencel David     SLA   3  5.0   

25   42   Grézl Tomáš       CHR   2  7.5   

26   53   Totek František   BYS   2  5.5   

27   53   Smažinka Josef    LIT   2  5.0   

28   48   Pšenica Marek     POS   2  2.0   

29   41   Julíček Jan       SKP   1  3.0   

30   48   Kössler Ondřej    SLA   1  3.0   

31   50   Loučka Martin     CHR   1  3.0   

32   51   Salvadori Marco   POS   1  2.5    

33   63   Švec Dalibor      PDA   1  2.5   

34   38   Dvorník Tomáš     SKP   1  2.5   

35   64   Vybíral Jan       POS   1  2.5    

36   63   Vybíral Dominik   Sip   1  2.5    

37   64   Švec Ondřej       PDA   1  2.0   

38   66   Žižlavský Marek   LIT   1  2.0   

39   57   Máca Tomáš        SLA   1  1.0    

40   67   Šamánek  Jan      SLA   1    0   

         

         

Starší žáci       

          

Rank SNo. Name                   LM Body   

 1    1   Dvořák Petr      POS   46 18.5  20 

 2    2   Dvořák Martin    POS   40 18.0  16 

 3    4   Hlaváček Pavel   POS   29 16.0  14 

 4    3   Dubina Radek     POS   25 15.5  10 

 5    5   Basovník Marek   POS   23 15.0  12 

 6    7   Doležal Jiří     POS   20 16.0   6 

 7    9   Jonášek Petr     SLA   17 11.0   8 

 8   15   Svašek Jan       ZBO   15 15.0   4 

 9   17   Šebestík Roman   ZBO    9 15.5   

10   29   Tomeček Marian   SKP    5 14.0   

11   13   Sas Marek        ZBO    3 14.0   

12   16   Vaňhara Jan      HOL    3 13.0   

13   46   Mališ Dominik    BYS    3 12.5   

14    8   Indrák Jiří      ZBO    3 12.0   

15   45   Machalík Marek   POS    3 10.0   

16   50   Skácal Petr      BYS    3  9.5   

17   37   Dohnálek Martin  SKP    3  6.5   

18   56   Tomaštík Luboš   Sip    2  8.5   

19   18   Varga Jan        ZBO    2  8.5   

20   23   Kostka Michal    SLA    2  8.0   

21   55   Zawadski Michael POS    2  6.5   

22   35   Brzukala Tomáš   BYS    2  6.0   

23   62   Šumbera Martin   ZBO    2  6.0  

24   23   Šumbera Šimon    ZBO    1  5.0    

25   67   Šprňa Roman      LIT    1  3.5   

26   65   Zapletal Frant.  Sip    1  2.5   

27   66   Šafařík Zdeněk   Sip    1  2.5   

28   50   Drábek Robert    Sip    1  1.5   

         

 

Dívky

               

Rank SNo. Name                       LM Body

 1    6   Dunglová Eva         POS   47 14.5  14  

 2   32   Zycháčková Pavlína   POS   39 12.0  18  

 3   22   Jonášková Pavla      SLA   38 13.0  12  

 4   14   Slovenčíková Iveta   HOL   31 12.5  10  

 5   18   Blümelová Jana       SLA   30 12.0   8  

 6   30   Tomečková Aneta      SKP   20  9.5   6  

 7   21   Horáková Michaela    ZBO   12 10.5    

 8   34   Bernatíková Martina  BYS    7  8.5    

 9   44   Kuciánová Martina    ZBO    7  6.0   

10   20   Dvořáková Marie      POS    6  4.5   

11   42   Koláčková Petra      BYS    6  7.5   

12   47   Nezdařilová Erika    ZBO    6  6.0   

13   61   Štěrbová Zuzana      LIT    4  4.5   

14   58   Červinková Veronika  SLA    4  4.0   

15   36   Daňková Renáta       POS    2  1.0   

          

 

Družstva          

 

 1  Sokol Postoupky           239     

 2  Slavia Kroměříž            86     

 3  TJ Zborovice               82     

 4  SKP Holešov                62     

 5  TJ Bystřice pod Hostýnem   29     

 6  Sokol Holešov              24     

 7  Sokol Litenčice            16      

 8  ZŠ Chropyně                13     

 9  PDA  Kroměříž               8     

10  SVČ Šipka Kroměříž          6