Okresní žákovská liga (Kroměříž) - 2. turnaj

 
Zborovice, 15.11.2003
 
H 15
 1  1  Dvořák Petr           1612 U15  6,5  26  
 2  5  Basovník Marek        1309 U15  6    23  
 3  4  Hlaváček Pavel        1313 U15  6    22  
 4  9  Jonášek Petr          1250 U15  6    19,5  
 6  3  Dubina Radek          1484 U15  5    25,5  
 7  2  Dvořák Martin         1523 U15  5    23  
11 16  Svašek Jan            1250 U15  5    18,5  
12 20  Šebestík Roman        1250 U15  5    18  
13 14  Sas Marek             1250 U15  5    16,5  
15 18  Varga Jan             1250 U15  4,5  19  
16  7  Doležal Jiří          1250 U15  4,5  17,5  
17 17  Tomeček Marian        1250 U15  4    21,5  
18 26  Kostka Michal         1100 U15  4    20  
20 56  Tomaštík Stanislav    1000 U15  4    19,5  
22 19  Vaňhara Jan           1250 U15  4    19  
28 28  Mališ Dominik         1100 U15  4    15  
33 52  Skácal Petr           1000 U15  3,5  17,5  
34 62  Šumbera Martin        1000 U15  3,5  16,5  
40 27  Machalík Marek        1100 U15  3    18,5  
41  8  Indrák Jiří           1250 U15  3    18,5  
47 40  Brzukala Tomáš        1000 U15  3    15  
63 41  Dohnálek Martin       1000 U15  1,5  14,5
 
 
H 11
 5 10  Palášek Jan           1250 U11  5,5  19  
10 12  Rafaja Marek          1250 U11  5    19  
19 59  Šprňa Martin          1000 U11  4    20  
21 13  Ryšavý Jan            1250 U11  4    19,5  
24 22  Daněk Roman           1100 U11  4    18  
26 39  Blažek Ondřej         1000 U11  4    18  
29 54  Sokolínský Daniel     1000 U11  4    14  
30 30  Ryšavý Jindřich       1100 U11  3,5  20,5  
31 43  Horák Roman           1000 U11  3,5  18,5  
32 42  Grézl Tomáš           1000 U11  3,5  18  
35 29  Petráš Pavel          1100 U11  3,5  15  
36 37  Štencel Martin        1100 U11  3    22  
37 32  Slavík Martin         1100 U11  3    22  
39 53  Smažinka Josef        1000 U11  3    19,5  
42 34  Vodica Tomáš          1100 U11  3    17,5  
44 31  Sedláček Jakub        1100 U11  3    16  
45 45  Kroupa Zdeněk         1000 U11  3    16  
46 11  Prachař David         1250 U11  3    15,5  
48 65  Šálek Petr            1000 U11  3    14,5  
49 48  Kössler Ondřej        1000 U11  3    13,5  
50 23  Gryga Jan             1100 U11  2,5  18,5  
51 57  Totek František       1000 U11  2,5  17,5  
52 51  Salvadori Marco       1000 U11  2,5  15,5  
53 63  Švec Dalibor          1000 U11  2,5  13,5  
57 50  Rafaja Jakub          1000 U11  2    14,5  
58 55  Sokolínský Tomáš      1000 U11  2    14,5  
59 64  Švec Ondřej           1000 U11  2    14  
60 35  Zavadil Richard       1100 U11  2    14  
61 66  Žižlavský Marek       1000 U11  2    12,5  
62 60  Štencel David         1000 U11  2    12  
64 46  Kucián Martin         1000 U11  1    11  
66 58  Šamánek Jan           1000 U11  0    10,5   
 
Dívky
 8  6  Dunglová Eva        F 1263      5    21  
 9 25  Jonášková Pavla     F 1100      5    19,5  
14 15  Slovenčíková Iveta  F 1250      5    16,5  
23 21  Blümelová Jana      F 1100      4    18,5  
25 36  Zycháčková Pavlína  F 1100      4    18  
27 24  Horáková Michaela   F 1100      4    16  
38 33  Tomečková Aneta     F 1100      3    21,5  
43 38  Bernatíková Martina F 1000      3    17,5  
54 44  Koláčková Petra     F 1000      2,5  13  
55 61  Štěrbová Zuzana     F 1000      2    16  
56 49  Nezdařilová Erika   F 1000      2    14,5  
65 47  Kuciánová Martina   F 1000      1    10,5  
 
 
  
Celkové pořadí
 1  1  Dvořák Petr         1612 CZE   Sokol Postoupky  6,5  26  
 2  5  Basovník Marek      1309 CZE   Sokol Postoupky  6    23  
 3  4  Hlaváček Pavel      1313 CZE   Sokol Postoupky  6    22  
 4  9  Jonášek Petr        1250 CZE   Slavia Kroměříž  6    19,5  
 5 10  Palášek Jan         1250 CZE   Sokol Postoupky  5,5  19  
 6  3  Dubina Radek        1484 CZE   Sokol Postoupky  5    25,5  
 7  2  Dvořák Martin       1523 CZE   Sokol Postoupky  5    23  
 8  6  Dunglová Eva        1263 CZE   Sokol Postoupky  5    21  
 9 25  Jonášková Pavla     1100 CZE   Slavia Kroměříž  5    19,5  
10 12  Rafaja Marek        1250 CZE   SKP Holešov      5    19  
11 16  Svašek Jan          1250 CZE   TJ Zborovice     5    18,5  
12 20  Šebestík Roman      1250 CZE   TJ Zborovice     5    18  
13 14  Sas Marek           1250 CZE   TJ Zborovice     5    16,5  
14 15  Slovenčíková Iveta  1250 CZE   Sokol Holešov    5    16,5  
15 18  Varga Jan           1250 CZE   TJ Zborovice     4,5  19  
16  7  Doležal Jiří        1250 CZE   Sokol Postoupky  4,5  17,5  
17 17  Tomeček Marian      1250 CZE   SKP Holešov      4    21,5  
18 26  Kostka Michal       1100 CZE   Slavia Kroměříž  4    20  
19 59  Šprňa Martin        1000 CZE   Sokol Litenčice  4    20  
20 56  Tomaštík Stanislav  1000 CZE   Šipka Kroměříž   4    19,5  
21 13  Ryšavý Jan          1250 CZE   Sokol Postoupky  4    19,5  
22 19  Vaňhara Jan         1250 CZE   Sokol Holešov    4    19  
23 21  Blümelová Jana      1100 CZE   Slavia Kroměříž  4    18,5  
24 22  Daněk Roman         1100 CZE   Sokol Postoupky  4    18  
25 36  Zycháčková Pavlína  1100 CZE   Sokol Postoupky  4    18  
26 39  Blažek Ondřej       1000 CZE   ZŠ Chropyně      4    18  
27 24  Horáková Michaela   1100 CZE   TJ Zborovice     4    16  
28 28  Mališ Dominik       1100 CZE   TJ Bystřice p.H. 4    15  
29 54  Sokolínský Daniel   1000 CZE   TJ Zborovice     4    14  
30 30  Ryšavý Jindřich     1100 CZE   Sokol Postoupky  3,5  20,5  
31 43  Horák Roman         1000 CZE   TJ Zborovice     3,5  18,5  
32 42  Grézl Tomáš         1000 CZE   ZŠ Chropyně      3,5  18  
33 52  Skácal Petr         1000 CZE   TJ Bystřice p.H. 3,5  17,5  
34 62  Šumbera Martin      1000 CZE   TJ Zborovice     3,5  16,5  
35 29  Petráš Pavel        1100 CZE   SKP Holešov      3,5  15  
36 37  Štencel Martin      1100 CZE   Slavia Kroměříž  3    22  
37 32  Slavík Martin       1100 CZE   Sokol Postoupky  3    22  
38 33  Tomečková Aneta     1100 CZE   SKP Holešov      3    21,5  
39 53  Smažinka Josef      1000 CZE   Sokol Litenčice  3    19,5  
40 27  Machalík Marek      1100 CZE   Sokol Postoupky  3    18,5  
41  8  Indrák Jiří         1250 CZE   TJ Zborovice     3    18,5  
42 34  Vodica Tomáš        1100 CZE   PDA Kroměříž     3    17,5  
43 38  Bernatíková Martina 1000 CZE   TJ Bystřice p.H. 3    17,5  
44 31  Sedláček Jakub      1100 CZE   SKP Holešov      3    16  
45 45  Kroupa Zdeněk       1000 CZE   ZŠ Chropyně      3    16  
46 11  Prachař David       1250 CZE   TJ Zborovice     3    15,5  
47 40  Brzukala Tomáš      1000 CZE   TJ Bystřice p.H. 3    15  
48 65  Šálek Petr          1000 CZE   TJ Bystřice p.H. 3    14,5  
49 48  Kössler Ondřej      1000 CZE   Slavia Kroměříž  3    13,5  
50 23  Gryga Jan           1100 CZE   TJ Bystřice p.H  2,5  18,5  
51 57  Totek František     1000 CZE   TJ Bystřice p.H. 2,5  17,5  
52 51  Salvadori Marco     1000 CZE   Sokol Postoupky  2,5  15,5  
53 63  Švec Dalibor        1000 CZE   PDA Kroměříž     2,5  13,5  
54 44  Koláčková Petra     1000 CZE   TJ Bystřice p.H. 2,5  13  
55 61  Štěrbová Zuzana     1000 CZE   Sokol Litenčice  2    16  
56 49  Nezdařilová Erika   1000 CZE   TJ Zborovice     2    14,5  
57 50  Rafaja Jakub        1000 CZE   SKP Holešov      2    14,5  
58 55  Sokolínský Tomáš    1000 CZE   TJ Zborovice     2    14,5  
59 64  Švec Ondřej         1000 CZE   PDA Kroměříž     2    14  
60 35  Zavadil Richard     1100 CZE   SKP Holešov      2    14  
61 66  Žižlavský Marek     1000 CZE   Sokol Litenčice  2    12,5  
62 60  Štencel David       1000 CZE   Slavia Kroměříž  2    12  
63 41  Dohnálek Martin     1000 CZE   SKP Holešov      1,5  14,5  
64 46  Kucián Martin       1000 CZE   TJ Zborovice     1    11  
65 47  Kuciánová Martina   1000 CZE   TJ Zborovice     1    10,5  
66 58  Šamánek Jan         1000 CZE   Slavia Kroměříž  0    10,5