Pohár ČR družstev v rapid šachu

 

14. 5. 2005, Znojmo

 

Ve finále Poháru ČR družstev v rapid šachu, které se konalo 14.5.2005 ve Znojmě, vyhrálo družstvo Marhla Praha v sestavě Navara, Ftáčník, Votava, Vokáč, Konopka ziskem 27 bodů. Druhý skončil Bauset Pardubice 25 bodů a třetí Sokol Vyšehrad 25 bodů. A družstvo Slavie Kroměříž ve složení Karlík, Mudrák, Pavelka, Jablečník a Brázdil obsadilo výborné 7. místo, B družstvo (Kojetský, Mazoch, Sojka, M. Kašík a Petřík) skončilo na 23. místě.

 

Konečné pořadí:

 1 Mahrla Praha                27.0

 2 Bauset Pardubice            25.0

 3 Sokol Vyšehrad              25.0

 4 TJ T Třinec                 21.0

 5 Zikuda Turnov A             20.5

 6 Agentura 64 Grygov          20.0

 7 Slavia Kroměříž A           20.0

 8 Lokomotiva Brno A           19.5

 9 SPg+G Znojmo                19.5

10 Sokol Emerge Ml. Boleslav A 19.0

11 ŠK Staré Město              19.0

12 Lokomotiva Brno B           19.0

13 TJ Pankrác                  18.5

14 ŠK Vysoké Mýto              18.5

15 TJ Štefanydes Polička       18.5

16 TJ Sokol Bakov nad Jizerou  18.5

17 ŠK Náchod                   18.0

18 Duras BVK Brno A            18.0

19 TJ Neratovice               18.0

20 Lokomotiva Brno C           17.0

21 Slavoj Tachov               17.0

22 Zbrojovka Vsetín            17.0

23 Slavia Kroměříž B           17.0

24 CD Rating Brno              17.0

25 Duras BVK Brno C            17.0

26 Šakal Kozolupy              16.5

27 TJ Lankšroun                16.0

28 Duras BVK Brno B            15.5

29 TJ Stadion Kutná Hora       15.5

30 Sokol Bedřichov             15.0

31 ŠK SB Světlá nad Sázavou    15.0

32 Jiskra Havlíčkův Brod       15.0

33 Šachklub Sokol Klatovy      15.0

34 1. ŠK Jihlava               15.0

35 Sokol Emerge Ml. Boleslav B 14.5

36 Duras BVK Brno D            14.0

37 TJ Znojmo                   13.0

38 Zikuda Turnov B             13.0

39 TJ Sokol Údlice             12.5

40 Lokomotiva Brno D           12.0

41 TJ Sokol Postoupky           8.0

 

 

Slavia Kromeriz A

Bo.  Name             Rtg  FED 1 2 3 4 5 6 7  Pts. RtgAvg Rp

1 FM Karlik Vladimir  2324 CZE 1 0 0 ½ 1 1 ½  4.0   2208 2144

2 FM Mudrak Josef     2301 CZE 0 ½ 1 1 1 ½ 1  5.0   2197 2313

3    Pavelka Jindrich 2172 CZE 1 0 0 0 0 0 ½  1.5   2132 1791

4    Jablecnik Gustav 2237 CZE 0 ½ 0 ½ ½ ½ 1  3.0   2142 2028

5    Brazdil Roman    2192 CZE 1 1 1 1 1 ½ 1  6.5   2073 2334

 

 

Slavia Kromeriz B

Bo.  Name             Rtg  FED 1 2 3 4 5 6 7  Pts. RtgAvg Rp

1    Kojetsky Pavel   2174 CZE 0 1 0 0 ½ 0 ½  2.0   2264 2106

2    Mazoch Jiri      2112 CZE ½ 1 1 0 0 0 1  3.5   2168 2122

3    Sojka Ales       2135 CZE 1 1 1 0 0 1 1  5.0   2076 2176

4    Kasik Miroslav   1997 CZE 1 1 0 ½ 0 0 1  3.5   2006 1932

5    Petrik Petr      1661 CZE 0 0 1 0 0 1 1  3.0   2000 1930