FIDE Open Staré Město 2006 - výsledky

 

13.-21. 8. 2004

 

Place Title  Name            eder Rtg  Loc               Score  M-Buch. Buch. Progr.

 

1   GM   Hasangatin Ramil     RUS  2491 0                             8,0 8,0 68,0 55,0

2   GM   Vokac Marek          CZE  2498 0    Mahrla Praha             8,0 8,0 66,5 53,0

3   IM   Sosna Jan            CZE  2411 2414 SK Zlin                  7,5 7,5 64,5 51,5

4   IM   Zpevak Pavel         CZE  2377 2393 SK Stare Mesto           7,5 7,5 63,5 51,0

5   FM   Jasny Stanislav      CZE  2325 0    BSS Frydek Mistek        7,5 7,5 59,0 47,0

6   FM   Mudrak Josef         CZE  2368 2373 Slavia Kromeriz          7,5 7,5 59,0 47,0

7   FM   Meszaros Michal      SVK  2420 2450 Sk Osuske                7,5 7,5 58,0 47,5

8   FM   Lubczynski Rafal     POL  2361 0                             7,5 7,5 57,0 44,5

9        Hrabusa Matej        SVK  2192 2189 Sk Liptov                7,0 7,0 66,0 54,0

10       Plischki Sebastian   GER  2387 0                             7,0 7,0 66,0 53,0

11  IM   Kireev Aleksei       RUS  2382 0                             7,0 7,0 60,0 48,0

12       Jurcik Marian        SVK  2328 2398 Sk Caissa Cadca          7,0 7,0 60,0 47,5

13       Parligras Cosmin     ROM  2232 0                             7,0 7,0 60,0 47,0

14       Jurcik Martin        SVK  2309 2364 Sk Caissa Cadca          7,0 7,0 58,0 46,0

15       Dauth Benjamin       GER  2341 0    Rotation Pankow          7,0 7,0 56,0 44,0

16       Vojtek Vladimir      SVK  2387 2395 Sks Dubnica N/V          7,0 7,0 55,0 45,5

17  FM   Lyanguzov Oleg       RUS  2355 0                             6,5 6,5 64,0 51,5

18       Ponizil Cyril        CZE  2199 2179 SK Zlin                  6,5 6,5 62,5 50,5

19       Bazant Petr Jr       CZE  2272 0    SK Stare Mesto           6,5 6,5 62,0 50,5

20       Pachta Paul          AUT  2331 0                             6,5 6,5 62,0 49,5

21  IM   Kotan Ladislav       SVK  2289 2278 Www.sachy.sk Kosice      6,5 6,5 61,0 49,0

22       Gasik Adam           POL  2206 0                             6,5 6,5 60,5 48,0

23       Plat Vojtech         CZE  2216 2206 SK Stare Mesto           6,5 6,5 59,5 47,5

24       Pacher Milan         SVK  2227 2226 Sk Slovan Bratislava     6,5 6,5 59,0 48,0

25       Lys Josef            CZE  2230 2231                          6,5 6,5 58,5 47,0

26  IM   Vesselovsky Serguei  CZE  2383 0                             6,5 6,5 58,0 47,5

27       Lasinskas Povilas    LTU  2124 0                             6,5 6,5 58,0 46,0

28       Lahner Jakub         CZE  2321 2323 BSS Frydek Mistek        6,5 6,5 58,0 45,5

29       Vymazal Bronislav    CZE  2305 2281 Loko Brno                6,5 6,5 56,5 45,5

30       Schulz Joern         GER  2259 0                             6,5 6,5 56,5 45,0

31       Neumeier Lars        GER  2253 0    SC Rotation Berlin       6,5 6,5 56,5 44,0

32       Walentukiewicz Mich  POL  2076 0    Szopienice Katowic       6,5 6,5 55,0 45,5

33  IM   Pakhomov Alexey      RUS  2523 0                             6,5 6,5 54,5 43,5

34       Senkyr Martin        CZE  1966 1941 SK Zlin                  6,5 6,5 54,0 44,5

35       Kapusta Petr         CZE  2144 2107                          6,5 6,5 53,0 43,5

36       Brokken Dennis       NED  2173 2195 Schavo                   6,0 6,0 66,5 54,0

37       Golcman Evgeny       RUS  2317 0                             6,0 6,0 58,0 46,5

38       Krizek Frantisek     CZE  2145 2116 Borsice                  6,0 6,0 57,0 45,0

39       Horsak Jan           CZE  1971 1947 SK Stare Mesto           6,0 6,0 56,0 45,5

40       Zavadilova Jana      CZE  2057 2025                          6,0 6,0 55,5 46,0

41       Vavruska Antonin     CZE  2142 2145 SK Stare Mesto           6,0 6,0 55,0 43,0

42       Stolarczyk Adam      POL  2191 0    ambit Swiecie            6,0 6,0 52,5 42,5

43       Daum Norman          GER  2137 0    SC Rotation Berlin       6,0 6,0 52,5 41,5

44       Dvorak Martin        CZE  1947 1932 TJ Sokol Postoupky       6,0 6,0 51,5 41,0

45       Krejci Jan           CZE  2078 2082 TJ Tatran Litovel        6,0 6,0 50,5 41,0

46       Rojicek Vojtech      CZE  2235 2224 BSS Frydek Mistek        5,5 5,5 62,0 50,0

47       Svana Peter          SVK  2168 2197 Sk Radost Kysucke N Me   5,5 5,5 60,5 50,0

48       Kusina Jan           POL  2128 0                             5,5 5,5 60,5 49,5

49       Uricar Jakub         CZE  2040 2032 SK Stare Mesto           5,5 5,5 60,5 48,5

50       Benco Pavel          CZE  2116 2126 BSS Frydek Mistek        5,5 5,5 60,0 48,0

51  WIM  Medunova Vera        CZE  2172 2145 SK Stonava               5,5 5,5 59,0 47,0

52       Hasan Al Hatim       EGY  2123 0                             5,5 5,5 58,5 47,0

53       Kubicki Marek        POL  2170 0    AYS UMK Torun            5,5 5,5 57,5 46,5

54       Herejk Petr          CZE  2145 2140 SK Line                  5,5 5,5 57,0 45,5

55       Freyberg Dominic     GER  2151 0    SC Rotation Berlin       5,5 5,5 56,5 45,5

56       Damia Angelo         ITA  2237 0    Endas Voghera            5,5 5,5 56,0 44,5

57       Gruca Miroslav       SVK  2150 2214 Sk Trencin               5,5 5,5 55,0 45,0

58       Havranek Miroslav    CZE  2232 2207 Demas Decin              5,5 5,5 55,0 43,5

59       Valenta Vit          CZE  2194 2165                          5,5 5,5 54,0 43,0

60       Orgon Dusan          SVK  2149 2179 Sks Dubnica N/V          5,5 5,5 53,5 45,0

61       Weissmann Lukas      CZE  2142 2135                          5,5 5,5 53,5 42,5

62       Stuchly Radim        CZE  2061 0                             5,5 5,5 52,0 43,0

63       Dvoulety Pavel       CZE  2044 1926 SK Stare Mesto           5,5 5,5 52,0 42,5

64       Kociscak Jiri        CZE  2116 2065 BSS Frydek Mistek        5,5 5,5 52,0 42,0

65       Bark Eric            NED  2170 0                             5,5 5,5 51,5 41,0

66       Vach Pavol           SVK  2135 2131 Sk Senica                5,5 5,5 51,5 40,5

67       Balazec Ludovit      CZE  2058 2021 SK Zlin                  5,5 5,5 51,0 41,0

68  FM   Vrana Frantisek      CZE  2369 2315 SK Stare Mesto           5,5 5,5 51,0 40,5

69       Kolesar Michal       SVK  2081 2073 Sk Modra                 5,5 5,5 50,5 42,0

70       Stehlik Jiri         CZE  2134 2122 Sokol Kolin              5,5 5,5 50,5 39,0

71       Rakay Kvetoslav      SVK  2101 2133 Sk Trencin               5,5 5,5 50,0 40,0

72       Vacek Miroslav       CZE  1953 1953                          5,5 5,5 49,0 40,5

73       Kusalik Roman        CZE  2016 1935 Horacek Sudomerice       5,5 5,5 49,0 39,0

74       Omelka Roman         CZE  2110 2078 SK Stare Mesto           5,5 5,5 48,0 38,0

75       Borovicka Bohumil    CZE  2077 2060                          5,5 5,5 47,5 37,0

76       Battalov Bulat       RUS  2051 0                             5,5 5,5 46,5 39,5

77       Bitkinin Lenar       RUS  2077 0                             5,5 5,5 45,5 36,5

78       Smid Jan             CZE  1982 1815 SK Stare Mesto           5,5 5,5 44,5 35,0

79       Pozzo Sebastian      ENG  1999 0    Hamon School             5,5 5,5 44,0 33,5

80       Plsek Miroslav       CZE  2122 2131 SK Stare Mesto           5,0 5,0 57,5 46,0

81       Novosadova Kristyna  CZE  1985 1914 BSS Frydek Mistek        5,0 5,0 57,0 44,5

82       Vavra Antonin        CZE  2001 2002 SK Stare Mesto           5,0 5,0 56,5 45,0

83       Kovacik Emil         SVK  2189 2209 Sks Dubnica N/V          5,0 5,0 55,0 44,5

84       Knotek Josef         CZE  2110 2061 SK Stare Mesto           5,0 5,0 54,0 43,5

85       Palka Miroslav       SVK  2045 2067 Sk Senica                5,0 5,0 52,5 42,5

86       Kubis Ivan           SVK  2063 2082 Skalica                  5,0 5,0 52,5 42,0

87       Rafaja Marek         CZE  1957 1934 MKS Holesov              5,0 5,0 51,5 42,0

88       Blumelova Zdenka     CZE  2127 2053 Slavia Kromeriz          5,0 5,0 51,5 41,5

89       Rabatin Jakub        CZE  1735 1735 BSS Frydek Mistek        5,0 5,0 51,0 41,5

90       Burda Josef          CZE  1853 1853 SK Stare Mesto           5,0 5,0 51,0 41,5

91       Straka Jozef         SVK  1933 1975 Sk Caissa Cadca          5,0 5,0 50,0 40,5

92       Kolesar Rastislav    SVK  1879 1873 Sk Dunajska Streda       5,0 5,0 49,5 39,5

93       Macura Emil          CZE  2103 2036 SK Zlin                  5,0 5,0 49,0 38,5

94       Uricar Zdenek        CZE  2043 2025 SK Veseli n/M            5,0 5,0 49,0 38,0

95       Simbera Jiri         CZE  2073 2053                          5,0 5,0 48,5 40,0

96       Vymetal Milan        CZE  2050 1965 MKS Holesov              5,0 5,0 48,0 39,0

97       Vojacek Zdenek       CZE  2019 1849 Duras Brno BVK           5,0 5,0 47,0 36,0

98  IM   Volodin Viktor       RUS  2257 0                             5,0 5,0 46,5 40,0

99       Naplava Petr         CZE  1615 1615 Borsice                  5,0 5,0 45,0 36,0

100      Lovas Miroslav       SVK  2036 2057 Sk Neomax Partizanske    5,0 5,0 43,0 35,0

101      Volcik Stanislav     CZE  1900 1784 Borsice                  5,0 5,0 43,0 34,5

102      Vranova Jarmila      CZE  1868 1813 SK Stare Mesto           5,0 5,0 42,5 33,5

103      Shanel Jaroslav      CZE  2180 2157 SK Stare Mesto           4,5 4,5 55,5 43,0

104      Stefanko Igor        CZE  1943 1895 SK Stare Mestobalaze     4,5 4,5 51,0 41,0

105      Diviak Rastislav     SVK  1968 1953 Sk Osuske                4,5 4,5 51,0 40,0

106      Pfeffer Erik         CZE  1715 1715 Borsice                  4,5 4,5 50,5 41,0

107      Janek Jiri           CZE  1980 1927 Slavia Kromeriz          4,5 4,5 50,5 40,0

108      Fiala Vaclav         CZE  1618 1618 Borsice                  4,5 4,5 48,5 39,0

109      Pavelkova Michaela   CZE  1560 1560 BSS Frydek Mistek        4,5 4,5 48,0 38,5

110      Skara Vladimir       SVK  2083 2132 Kdv Kezmarok             4,5 4,5 47,0 37,5

111      Oharek Vlastimil     CZE  1855 0    TJ Vlcnov                4,5 4,5 46,5 38,0

112      Horyna Josef         CZE  1957 1942                          4,5 4,5 46,5 36,5

113      Fiorili Roberto      ITA  1934 0    Societa Scacchis. Mila   4,5 4,5 45,5 36,0

114      Ludvicek Josef       CZE  1967 1917 Borsice                  4,5 4,5 45,5 35,5

115      Smid Jan             CZE  2000 1987 SK Stare Mesto           4,5 4,5 45,5 34,5

116      Siroky Drahomir      SVK  1873 1872 Sks Dubnica N/V          4,5 4,5 45,0 35,5

117      Kapoun Milan         CZE  0    0    TJ Jiskra Litomysl       4,5 4,5 44,5 36,5

118      Lukastik David       CZE  1925 1908 SK Stare Mesto           4,5 4,5 44,0 38,0

119      Volcik Ludek         CZE  1724 1724 Borsice                  4,5 4,5 43,0 37,0

120      Kolomaznikova Bar.   CZE  1567 1567 SK Zlin                  4,5 4,5 41,5 32,5

121      Gutdeutsch Otto      AUT  2021 0                             4,5 4,5 38,0 31,5

122      Staufcik Robert      CZE  2162 2147 SK Stare Mesto           4,5 4,5 36,0 29,0

123      Pukl Rostislav       CZE  1898 1921 Sokol Kyjov              4,0 4,0 49,0 41,0

124      Javor Jan            CZE  1784 1784 Vlcnov                   4,0 4,0 49,0 40,5

125      van Loy Rick         NED  1965 1965 Schavo                   4,0 4,0 48,5 39,5

126      Skrasek Miloslav     CZE  1793 1793                          4,0 4,0 48,5 38,0

127      Diviak Rudolf        SVK  1943 1906 Sk Osuske                4,0 4,0 47,5 38,0

128      Palla Rostislav      CZE  1789 1750                          4,0 4,0 46,5 37,5

129      Rolny Jozef          SVK  1844 1796 TJ Slovan Rajecke Tepl   4,0 4,0 46,0 39,0

130      Pecha Tomas          CZE  2035 2018 BSS Frydek Mistek        4,0 4,0 45,5 35,0

131      Palka Martin         SVK  1680 1680 Sk Senica                4,0 4,0 45,0 37,5

132      Dvoulety Tomas       CZE  1780 1790 TJ Loko Uhersky Ostroh   4,0 4,0 45,0 36,5

133      Vanhara Petr         CZE  1734 1734                          4,0 4,0 45,0 36,0

134      Solik Rudolf         SVK  1562 1562 Sks Dubnica N/V          4,0 4,0 44,5 37,5

135      Palla Stanislav      CZE  1672 1672                          4,0 4,0 42,5 34,0

136      Hurdes Josef         CZE  1817 1805 Borsice                  4,0 4,0 42,0 35,0

137      Cermak Jaroslav      CZE  1646 1646                          4,0 4,0 41,0 32,5

138      Rafaja Marek         CZE  1577 1577 Sokol Postoupky          4,0 4,0 41,0 32,0

139      Dobes Oldrich        CZE  2084 2083 SPJS Znojmo              4,0 4,0 40,0 32,5

140      Stana Marek          CZE  1592 1592 SK Stare Mesto           4,0 4,0 40,0 31,5

141      Foukal Zdenek        CZE  1587 1587                          4,0 4,0 38,5 31,0

142      Sanak Frantisek      CZE  2013 2000 Borsice                  3,5 3,5 48,0 38,0

143      Gabriel Adam         CZE  1787 1787 Borsice                  3,5 3,5 47,0 38,5

144      Kozel Jan            CZE  1750 1750 BSS Frydek Mistek        3,5 3,5 46,5 37,0

145      Votava Petr          CZE  2151 2130 Sokol Valasska Polanka   3,5 3,5 45,0 38,5

146      Pavelek Tomas        CZE  1582 1582 BSS Frydek Mistek        3,5 3,5 45,0 36,5

147      Bujnosek Tomas       CZE  1760 1670 BSS Frydek Mistek        3,5 3,5 45,0 36,0

148      Pagerka Slavomir     SVK  1558 1558 Sk Osuske                3,5 3,5 44,5 35,5

149      Blaha Bohuslav       CZE  1981 1921 SK Stare Mesto           3,5 3,5 43,5 35,0

150      Sebo Viktor          SVK  1632 1632 Ksn Bratislava           3,5 3,5 41,5 33,5

151      Glacner Karel        CZE  1872 1874 Sokol Velehrad           3,5 3,5 41,5 32,5

152      Bainhofner Jiri      CZE  1712 1712 SK Smichov-Praha         3,5 3,5 40,0 32,5

153      Luigi Mannoni        ITA  1580 1580 Societa Scacch. Mila     3,5 3,5 39,0 31,5

154      Naplava Milan        CZE  1510 1510 Otrokovice               3,5 3,5 38,0 31,0

155      Pfeffer Dominik      CZE  1494 1494 Borsice                  3,0 3,0 43,5 36,0

156      Hudacek Josef        CZE  2059 2046                          3,0 3,0 42,0 35,5

157      Masek Lubos          CZE  0    0    Otrokovice               3,0 3,0 42,0 33,5

158      Naplava Pavel        CZE  1448 1448 Borsice                  3,0 3,0 40,0 32,0

159      Navratil Libor       CZE  0    0                             3,0 3,0 38,0 30,0

160      Dobes Vojtech        CZE  0    0    SK Stare Mesto           3,0 3,0 38,0 29,0

161      Kozel Jiri           CZE  1545 1545 BSS Frydek Mistek        3,0 3,0 35,5 28,5

162      Galuska Petr         CZE  1685 1685 Dubnany                  3,0 3,0 34,5 28,5

163      Bazant Michal        CZE  1392 1392 TJ Spartak Usti n/L      3,0 3,0 33,0 27,5

164      Svetinsky Vladimir   CZE  1309 1309 Sokol Cerveny Kostelec   3,0 3,0 32,5 25,5

165      Stana Michael        CZE  1539 1539 TJ Vlcnov                2,5 2,5 47,5 38,5

166      Vanhara Jiri         CZE  1442 1442                          2,5 2,5 42,5 34,0

167      Fusek Lukas          CZE  1338 1338 SK Stare Mesto           2,5 2,5 38,5 32,0

168      Lorenc David         CZE  0    0    SK Line                  2,5 2,5 35,0 27,5

169      Meduna Eduard        CZE  0    0    TJ Roznov p/R            2,5 2,5 27,5 21,5

170      Stefanik Richard     CZE  0    0    SK Stare Mesto           2,0 2,0 38,5 31,0

171      Borsky Lukas         CZE  0    0    SK Stare Mesto           2,0 2,0 34,0 28,0

172      Braschi Giancarlo    ITA  2194 0    Vitinia                  2,0 2,0 32,5 26,0

173      Pikner Jindrich      CZE  0    0                             2,0 2,0 31,5 26,5

174      Fuskova Martina      CZE  0    0                             2,0 2,0 30,0 24,5

175      Konecny Otto         CZE  1355 1355                          1,5 1,5 32,0 26,5

176      Nemec Jakub          CZE  0    0    Otrokovice               1,0 1,0 36,0 28,5