Memoriál Tomáše Baštince 2006 - konečné pořadí

 

 

5. ročník  Memoriálu Tomáše Baštince

8. ročník Přeboru Sokolské župy Hanácké v rapid šachu

Datum: 9. 9. 2006

 

Final Ranking

 

Rank SNo.     Name            NRtg Club                    Body   BHm.  BH..

  1     2 IM Zpevak Pavel       2377 CZE SK Stare Mesto        6.5  32.5  43.5 

  2     1 IM Sosna Jan          2411 CZE SK Zlin               6.5  32.5  42.5 

  3     3 FM Malinovsky Karel   2346 CZE A 64 Grygov           6.5  31.5  41.5 

  4    16    Silhavik Antonin   2098 CZE Loko Uherský Ostroh   6.5  28.5  38.0 

  5     4 FM Karlik Vladimir    2314 CZE Slavia Kromeriz       6.0  32.0  42.5 

  6    10    Sekanina Jiri      2151 CZE SK Garde Lipovec      6.0  32.0  42.0 

  7     7    Blumel Otto        2262 CZE Biomedica Ricany      6.0  32.0  41.5 

  8    29    Rafaja Marek       1957 CZE MKS Holesov           6.0  31.0  39.0 

  9     6    Cagasik Tomas      2271 CZE Spartak Prerov        6.0  30.5  40.5 

 10    12    Blaha Petr         2124 CZE SK Stare Mesto        6.0  30.5  40.5 

 11     8    Shanel Jaroslav    2180 CZE SK Staré Mesto        6.0  29.5  39.0 

 12     9    Kostelny Jozef     2157 SVK SK Zilina             6.0  29.0  39.0 

 13    15    Macura Emil        2103 CZE SK Zlin               6.0  27.5  36.5 

 14    11    Blumelova Zdenka   2127 CZE Slavia Kromeriz       6.0  26.5  35.5 

 15     5    Urbanec Ladislav   2293 CZE Loko Brno             5.5  28.5  38.0 

 16    17    Kana Pavel         2092 CZE Ritmus Ostrava        5.5  23.0  31.5 

 17    23    Bures Jaroslav     2046 CZE SK Prostejov          5.0  31.5  41.5 

 18    18    Stec Frantisek     2090 CZE Spartak prerov        5.0  30.5  41.0 

 19    24    Dvorak Vladimir    2037 CZE SK Rosada Prostejov   5.0  30.5  40.0 

 20    14    Hodovsky Jiri      2105 CZE SK Zlin               5.0  29.5  39.5 

 21    56    Naplava Petr       1686 CZE SK Borsice            5.0  29.5  38.0 

 22    38    Prachar Mojmir     1958 CZE TJ Zborovice          5.0  29.0  38.0 

 23    30    Dvorak Martin      1947 CZE Sokol Postoupky       5.0  29.0  35.5 

 24    19    Kasik Miroslav     2061 CZE Slavia Kromeriz       5.0  28.0  38.0 

 25    54    Fiala Vaclav       1713 CZE SK Borsice            5.0  27.5  36.0 

 26    21    Petrzela Pavel     2056 CZE MKS Holesov           5.0  27.0  36.5 

 27    39    Baca Vaclav        1890 CZE SK Zlin               5.0  27.0  35.0 

 28    36    Petrik Petr        1739 CZE Slavia Kromeriz       5.0  27.0  34.0 

 29    25    Lovas Miroslav     2036 SVK SK Partizanske        5.0  26.5  36.0 

 30    37    Spurny Ondrej      1988 CZE Sokol Premyslovice    5.0  26.5  35.5 

 31    50    Vaculka Pavel      1777 CZE SK Rosada Prostejov   5.0  26.5  33.5 

 32    26    Benes Miroslav     2004 CZE SK Zlin               5.0  26.0  35.0 

 33    51    Stencel Karel      1773 CZE Slavia Kromeriz       5.0  24.0  31.5 

 34    13    Sudrich Radek      2118 CZE MKS Holesov           5.0  23.5  31.5 

 35    44    Kana Zdenek        1812 CZE Tatra Koprivnice      4.5  29.5  38.5 

 36    31    Simcik Jan         1847 CZE Spartak Hluk          4.5  28.5  37.0 

 37    28    Ludvicek Josef     1967 CZE SK Borsice            4.5  27.0  36.5 

 38    70    Blumel Michal      1559 CZE Slavia Kromeriz       4.5  27.0  33.5 

 39    35    Hlavacek Pavel     1766 CZE Sokol Postoupky       4.5  26.5  34.5 

 40    27    Dungl Martin       1989 CZE Sokol Postoupky       4.5  24.5  34.0 

 41    22    Vymetal Milan      2050 CZE MKS Holesov           4.5  24.5  32.0 

 42    20    Balazec Ludovit    2058 CZE SK Zlin               4.5  23.5  31.5 

 43    78    Silhavik Marek     1415 CZE SK Stare Mesto        4.5  23.5  31.5 

 44    33    Petr Jiri          1840 CZE Spartak Prerov        4.5  23.0  31.0 

 45    45    Sas Roman          1808 CZE TJ Zborovice          4.5  23.0  29.0 

 46    43    Zpevakova Katerina 1830 CZE Spartak Uhersky Brod  4.5  22.5  30.5 

 47    41    Kucera Frantisek   1853 CZE SK Prerov             4.0  29.5  38.5 

 48    42    Volcik Stanislav   1833 CZE SK Borsice            4.0  28.5  37.5 

 49    49    Nezdaril Miroslav  1779 CZE TJ Zborovice          4.0  28.5  36.5 

 50    69    Dicer Frantisek    1561 CZE Spartak Hluk          4.0  26.5  35.5 

 51    67    Rafaja Marek       1581 CZE Sokol Postoupky       4.0  26.5  35.5 

 52    53    Dvorak Petr        1751 CZE Sokol Postoupky       4.0  25.5  35.0 

 53    60    Vecera Petr        1625 CZE Sokol Postoupky       4.0  25.5  33.0 

 54    40    Spurny Antonin     1881 CZE Sokol Premyslovice    4.0  25.0  34.0 

 55    52    Volcik Ludek       1760 CZE SK Borsice            4.0  25.0  31.5 

 56    34    Hurdes Josef       1817 CZE SK Borsice            4.0  24.5  33.5 

 57    48    Zalcik Vincenc     1780 CZE Sokol Litencice       4.0  23.5  31.0 

 58    75    Naplava Pavel      1455 CZE SK Borsice            4.0  23.0  30.5 

 59    47    Stanek Petr        1781 CZE Sokol Postoupky       4.0  23.0  30.0 

 60    65    Sovadina Martin    1602 CZE Sokol Holesov         4.0  21.5  29.5 

 61    68    Indra Ludek        1578 CZE Sokol Postoupky       4.0  20.0  28.0 

 62    63    Chutny Ales        1607 CZE DK Kromeriz           3.5  29.5  38.0 

 63    61    Valenta Josef      1620 CZE Sokol Podhradní Lhota 3.5  27.0  36.0 

 64    46    Prucek Ladislav    1797 CZE Sokol Přemyslovice    3.5  26.5  33.5 

 65    32    Marek Jiri         1846 CZE SK Stare Mesto        3.5  25.5  34.5 

 66    58    Kucian Jaromir     1673 CZE TJ Zborovice          3.5  25.0  33.5 

 67    55    Pavlicek Jiri      1693 CZE TJ Lutopecny          3.5  24.5  33.5 

 68    71    Machalik Marek     1513 CZE Sokol Postoupky       3.5  23.0  30.5 

 69    79    Palasek Jan        1396 CZE Sokol Postoupky       3.5  22.5  29.5 

 70    62    Gorba Tomas        1610 CZE SK Rosada Prostejov   3.5  22.0  30.0 

 71    66    Malinovsky Karel   1597 CZE Slavia Kromeriz       3.5  22.0  29.0 

 72    77    Rysavy Jan         1435 CZE Sokol Postoupky       3.5  21.5  28.0 

 73    64    Jodl Daniel        1607 CZE SK Rosada Prostejov   3.5  20.5  28.5 

 74    86    Blumelova Jana     1257 CZE Slavia Kromeriz       3.5  20.0  25.5 

 75    82    Tomeckova Aneta    1315 CZE Sokol Postoupky       3.5  17.5  23.5 

 76    57    Hapka Tomas        1678 CZE Sokol Podhradni Lhota 3.0  24.5  31.5 

 77    73    Gorba Matej        1494 CZE SK Rosada Prostejov   3.0  24.5  31.0 

 78    59    Hala Jaroslav      1625 CZE Spartak Hluk          3.0  23.5  30.5 

 79   104    Klimecky Tomas     1000 CZE MKS Vyskov            3.0  23.0  30.5 

 80    80    Studeny Karel      1354 CZE TJ Sokol Morkovice    3.0  22.0  30.5 

 81    76    Rusek Jaroslav     1451 CZE Spartak Hluk          3.0  21.5  28.5 

       95    Ulehla Filip       1250 CZE TJ Sokol Morkovice    3.0  21.5  28.5 

 83    96    Zpevakova Jana     1250 CZE SK Stare Mesto        3.0  19.5  25.5 

 84    72    Zajicek Roman      1508 CZE Sokol Postoupky       3.0  19.0  25.5 

 85    94    Prachar David      1250 CZE TJ Zborovice          3.0  19.0  25.0 

 86    90    Kucian Martin      1250 CZE TJ Zborovice          3.0  18.0  24.5 

 87   103    Kamarad Frantisek  1000 CZE A 64 Grygov           3.0  18.0  24.0 

 88    92    Oulehla Jakub      1250 CZE SK Rosada Prostejov   3.0  16.5  21.5 

 89    89    Kejnar Jaroslav    1250 CZE TJ Sokol Morkovice    3.0  15.0  20.5 

 90    93    Pavlik Frantisek   1250 CZE TJ Sokol Morkovice    2.5  20.5  25.5 

 91    74    Machovsky Ivo      1461 CZE MKS Holesov           2.5  19.0  25.0 

 92   100    Travnicek Jaroslav 1100 CZE TJ Sokol Morkovice    2.5  19.0  24.0 

 93    84    Bures Michael      1283 CZE SK Rosada Prostejov   2.5  16.0  21.0 

 94   102    Zpevakova Katerina 1100 CZE Spartak Uherský Brod  2.0  21.0  27.0 

 95    83    Indrak Jiri        1297 CZE TJ Zborovice          2.0  19.0  24.5 

 96   101    Vecera Pavel       1100 CZE Sokol Postoupky       2.0  18.5  24.5 

 97    87    Horak Roman        1250 CZE TJZborovice           2.0  18.5  23.5 

 98    91    Kucianova Martina  1250 CZE TJ Zborovice          2.0  18.0  23.5 

 99    85    Bouda Miloslav     1260 CZE Sokol Postoupky       2.0  15.5  21.0 

100    81    Rysavy Jindrich    1350 CZE Sokol Postoupky       1.5  19.5  27.5 

101    98    Nemec Jakub        1100 CZE Jiskra Otrokovice     1.5  13.5  18.0 

102    88    Indra Josef        1250 CZE Sokol Postoupky       1.0  17.0  23.5 

103   105    Tomecek Petr       1000 CZE TJ Zborovice          1.0  17.0  23.0 

104    97    Horakova Michaela  1100 CZE TJ Zborovice          1.0  16.0  21.0 

105    99    Simcakova Julie    1100 CZE Slavia Kromeriz       0.0  8.5   12.5