Memoriál Tomáše Baštince - konečné pořadí

 

 

4. ročník  Memoriálu Tomáše Baštince

7.ročník Přeboru Sokolské župy Hanácké v rapid šachu

 

Final Ranking

 

Por. St.c.    Jméno               Rtg Klub                  Body BHm. BH.  B SB.Son

  1     1  IM Sosna Jan          2422 ŠK Zlín               6.5  35.0  45.0  35.25 

  2     2  FM Mudrák Josef       2354 Slavia Kroměříž       6.5  34.0  45.0  35.25 

  3     5     Brázdil Roman      2123 Slavia Kroměříž       6.5  32.0  42.5  33.00 

  4     3  FM Vrána František    2272 ŠK Staré Město        6.5  31.5  41.5  33.00 

  5     4     Plát Vojtěch       2167 ŠK Staré Město        6.5  31.5  41.5  32.25 

  6    20     Petřík Petr        1912 Slavia Kroměříž       6.0  32.0  41.5  30.00 

  7     8     Firych Miroslav    2034 Slavia Kroměříž       6.0  30.5  39.5  27.50 

  8    23     Beneš Miroslav     1850 TJ Vlčnov             6.0  29.5  39.0  26.50 

  9    11     Kašík Jiří         2006 Slavia Kroměříž       5.5  30.5  41.0  25.00 

 10    13     Bačák Martin       1978 Sokol Postoupky       5.5  30.0  39.5  23.75 

 11    12     Blümelová Zdeňka   2001 Slavia Kroměříž       5.5  29.5  39.0  23.75 

 12     6     Votava Petr        2118 Sokol Val.            5.5  28.0  37.5  23.75 

 13    15     Ludvíček Josef     1954 SK Boršice            5.5  28.0  37.5  23.25 

 14    16     Dungl Martin       1948 Sokol Postoupky       5.0  29.5  40.0  23.50 

 15     9     Petržela Pavel     2029 MKS Holešov           5.0  29.0  38.0  21.50 

 16    10     Balážec Ludovít    2026 ŠK Zlín               5.0  28.5  37.5  21.00 

 17    19     Smékal Zdeněk      1918 Sigmia Olomouc        5.0  28.5  37.5  19.00 

 18    22     Spurný Antonín     1855 Sokol Přemyslovice    5.0  27.5  36.5  18.50 

 19    14     Dvořák Martin      1977 Sokol Postoupky       5.0  27.0  36.5  20.00 

 20    17     Vymětal Milan      1947 MKS Holešov           5.0  27.0  36.5  20.00 

 21    28     Nezdařil Miroslav  1797 ŠO TJ Zborovice       5.0  27.0  36.0  19.00 

 22    31     Churý Petr         1724 TJ Osvětimany         5.0  26.0  35.5  19.00 

 23    21     Goroš Jan          1871 Garde Olomouc         5.0  24.5  34.0  19.00 

 24     7     Kašík Miroslav     2102 Slavia Kroměříž       5.0  24.5  32.5  19.00 

 25    37     Šantora Jiří       1626 Sokol Postoupky       5.0  23.5  30.5  15.50 

 26    27     Prucek Ladislav    1799 Sokol Přemyslovice    4.5  30.0  37.0  17.25 

 27    26     Roháč Miloslav     1809 Garde Olomuoc         4.5  29.5  39.5  20.25 

 28    43     Dičér František    1547 Spartak Hluk          4.5  27.5  37.5  18.75 

 29    38     Valenta Josef      1613 Sokol Podhradní Lhota 4.5  27.0  34.5  16.75 

 30    48     Basovník Stanislav 1467 Sokol Postoupky       4.5  25.0  33.0  16.50 

 31    40     Matějka František  1600 ŠO TJ Zborovice       4.5  24.5  32.0  15.25 

 32    25     Sas Roman          1823 ŠO TJ Zborovice       4.5  24.0  33.0  15.25 

 33    18     Prachař Mojmír     1942 ŠO TJ Zborovice       4.5  24.0  31.5  15.25 

 34    32     Ševčík Zdeněk      1719 Sokol Postoupky       4.5  23.0  30.5  13.50 

 35    30     Dvořák Petr        1766 Sokol Postoupky       4.5  22.0  30.0  16.00 

 36    24     Strojil Jiří       1842 ŠK Zlín               4.5  21.5  30.0  14.75 

 37    29     Brácha Pavel       1776 Sk Prostějov          4.0  28.0  36.0  15.00 

 38    52     Doležal Jiří       1334 Sokol Postoupky       4.0  26.0  33.5  13.50 

 39    46     Ryšavý Jan         1477 Sokol Postoupky       4.0  25.5  34.0  13.50 

 40    35     Večeřa Petr        1689 Sokol Postoupky       4.0  24.5  31.0  11.75 

 41    41     Chutný Aleš        1577 DK Kroměříž           4.0  24.0  31.0  10.50 

 42    69     Surýnek Rostislav  1100 Sokol Morkovice       4.0  23.5  30.0  12.00 

 43    36     Vránová Jarmila    1655 ŠK Staré Město        4.0  23.0  31.0  14.00 

 44    57     Hapka Tomáš        1250 Sokol Podhradní Lhota 4.0  23.0  30.5  12.00 

 45    33     Pavlíček Jiří      1708 TJ Lutopecny          4.0  22.5  30.0  12.50 

 46    64     Sehlyanyk Ivan     1250 Unex Uničov           4.0  22.5  29.0  11.50 

 47    66     Hala Jaroslav      1100 Spartak Hluk          4.0  22.0  30.0  10.50 

 48    54     Zapletal Jiří      1300 Sokol Přemyslovice    4.0  22.0  29.5  11.00 

 49    59     Novák Rudolf       1250 Sigmia Olomouc        4.0  21.5  27.5  10.50 

 50    58     Kroupa Zdeněk      1250 Slavia Kroměříž       4.0  20.0  25.5   9.50 

 51    60     Palášek Jan        1250 Sokol Postoupky       3.5  25.5  32.0  11.25