Memoriál Tomáše Baštince - konečné pořadí

 

 

3. ročník  Memoriálu Tomáše Baštince

6. ročník Přeboru Sokolské župy Hanácké v rapid šachu

 

Final Ranking

 

Rank SNo.     Name                NRtg Club                    Typ Gr Pts BHm.

   1    3 FM  Mudrák Josef        2339 Slavia Kroměříž                7,0 32,0

   2    7     Sikora Jan          2223 TŽ Třinec                      6,5 32,0

   3    2 IM  Sosna Jan           2388 ŠK Zlín                        6,5 31,5

   4   14     Silhavik Antonin    2127 LOKO Uherský Ostroh            6,5 28,0

   5    4 FM  Karlík Vladimír     2313 Slavia Kroměříž                6,0 31,5

   6    1 FM  Walek Milan         2395 TŽ Třinec                      6,0 30,0

   7   10     Brázdil Roman       2170 Slavia Kroměříž                6,0 30,0

   8   15     Opravil Karel       2110 LOKO Zábřeh na M.              6,0 29,5

   9    5     Malinovsky Karel    2301 A 64 Grygov             U18    6,0 26,5

  10   13 WIM Medunova Vera       2131 SK Stonava                     5,5 30,5

  11   12     Stehlik Jiri        2136 Sokol Kolín                    5,5 30,0

  12   11     Strasil Pavel       2149 LOKO Zábřeh na M.              5,5 30,0

  13   41     Petr Jiri           1814 PS Přerov               U18    5,5 30,0

  14    9     Zapletal Jiri       2171 ŠK Uničov                      5,5 27,5

  15    6     Blümel Otto         2261 Slavia Kroměříž                5,5 27,5

  16   19     Navratilik Pavel    2096 MKS Holešov                    5,5 27,0

  17   18     Ruzicka Milan       2100 LOKO Zábřeh na M.              5,5 27,0

  18   23     Hodovsky Jiri       2052 ŠK Zlín                        5,5 26,5

  19   24     Bechyne Jaroslav    2038 LOKO Praha                     5,5 26,5

  20   36     Ludvicek Josef      1891 SK Boršice                     5,0 31,0

  21   22     Dorjkhu Tuvsinbajar 2057 Jablonné n. Orlicí             5,0 29,5

  22   33     Matl Rostislav      1912 SK Prostějov                   5,0 29,5

  23   46     Plat Vojtech        1787 Jiskra Staré Město      U11    5,0 29,5

  24   16     Sojka Aleš          2110 Slavia Kroměříž                5,0 29,0

  25   25     Firych Miroslav     2018 Slavia Kroměříž                5,0 28,5

  26   30     Dungl Martin        1962 Sokol Postoupky             SO 5,0 27,0

  27   21     Nejezchleba Josef   2088 LOKO Zábřeh na M.              5,0 27,0

  28   28     Juroszek Radomil    1982 TŽ Třinec                      5,0 26,0

  29   40     Benes Miroslav      1816 TJ Vlčnov                      5,0 25,0

  30   26     Balazec Ludovit     2009 ŠK Zlín                        5,0 24,5

  31   38     Spurny Antonin      1863 Sokol Přemyslovice             5,0 23,5

  32   39     Prucek Ladislav     1818 Sokol Přemyslovice             5,0 20,5

  33   20     Sekanina Jiri       2096 ŠK Garde Lipovec               4,5 31,5

  34   17     Votava Petr         2105 Valašská Polanka               4,5 29,5

  35   27     Bacak Martin        1986 Sokol Postoupky             SO 4,5 29,5

  36    8     Matějka Pavel       2198 MSA Dolní Benešov              4,5 28,5

  37   31     Kašík Miroslav      1942 Slavia Kroměříž                4,5 27,5

  38   32     Šaňák František     1926 SK Boršice                     4,5 27,0

  39   29     Blümelova Zdenka    1972 Slavia Kroměříž                4,5 26,5

  40   44     Nezdaril Miroslav   1800 TJ Zborovice                   4,5 26,5

  41   50     Zdrahal Vaclav      1769 Sokol Přemyslovice             4,5 25,5

  42   47     Brácha Pavel        1771 Sokol Vrahovice                4,5 25,5

  43   57     Stanek Karel        1667 Sokol Postoupky         U18 SO 4,5 24,5

  44   69     Stolfa Petr         1454 Sokol Morkovice             SO 4,5 24,0

  45   53     Štencel Karel       1754 Slavia Kroměříž                4,5 23,0

  46   45     Stanek Petr         1797 Sokol Postoupky             SO 4,0 29,0

  47   56     Trunda Otakar       1716 SK Prostějov            U18    4,0 27,0

  48   55     Hurdes Josef        1732 SK Boršice                     4,0 27,0

  49   54     Mego Peter          1733 ŠK Povážské Podhradie          4,0 25,5

  50   52     Sevcik Zdenek       1755 Sokol Postoupky             SO 4,0 25,5

  51   62     Malinovsky Karel    1583 Slavia Kroměříž                4,0 25,0

  52   34     Korycanek Jaromir   1908 LOKO Zábřeh na M.              4,0 24,5

  53   49     Pokorny Frantisek   1770 SK Prostějov                   4,0 24,0

  54   61     Matejka Frantisek   1602 TJ Zborovice                   4,0 24,0

  55   51     Prokopec Zdenek     1766 Sokol Postoupky         U18 SO 4,0 23,5

  56   65     Dicer Frantisek     1508 Spartak Hluk                   4,0 22,5

  57   63     Blümel Michal       1578 Slavia Kroměříž                4,0 22,5

  58   72     Michalek Jozef      1412 Sigmia Olomouc                 4,0 21,0

  59   67     Antoš Oldřich       1472 Slavia Kroměříž                4,0 20,0

  60   58     Pavlicek Jiri       1654 TJ Lutopecny                   4,0 19,5

  61   96     Vecera Petr         1100 Sokol Postoupky         U15 SO 4,0 18,0

  62   35     Prachar Mojmir      1892 TJ Zborovice                   3,5 27,5

  63   37     Baca Vaclav         1890 ŠK Zlín                        3,5 27,0

  64   42     Sas Roman           1808 TJ Zborovice                   3,5 26,0

  65   48     Krahula Pavel       1771 LOKO Zábřeh na M.              3,5 24,5

  66   71     Silhavik Marek      1424 Jiskra Staré Město      U18    3,5 24,0

  67   43     Martisek Jiri       1807 Sokol Postoupky         U18 SO 3,5 23,0

  68   59     Malinovsky Leo      1640 Sigmia Olomouc                 3,5 22,0

  69   64     Milfort Vaclav      1564 LOKO Zábřeh na M.              3,5 22,0

  70   88     Sehlianik Ivan      1250                                3,5 22,0

  71   66     Dubina Radek        1494 Sokol Postoupky         U15 SO 3,5 21,0

  72   94     Pesak Ondrej        1100 Sokol Morkovice         U15 SO 3,5 21,0

  73   68     Basovnik Stanislav  1467 Sokol Postoupky             SO 3,5 20,5

  74   70     Hasník Vít          1433 Sokol Holešov               SO 3,5 19,0

  75   60     Latalova Ivana      1630 Sokol Postoupky             SO 3,0 24,0

  76  104     Štencel Martin         0 Slavia Kroměříž         U15    3,0 22,5

  77   81     Jonášková Pavla     1250 Slavia Kroměříž         U15    3,0 22,5

  78   82     Klimecky Tomas      1250 MKS Vyškov                     3,0 22,0

  79   74     Kostka Michal       1367 Slavia Kroměříž         U15    3,0 21,5

  80   78     Rysavy Jan          1283 Sokol Postoupky         U11 SO 3,0 21,5

  81   83     Kroupa Zdenek       1250 Slavia Kroměříž         U11    3,0 21,5

  82   89     Blümelova Jana      1100 Slavia Kroměříž         U15    3,0 20,0

  83   93     Pavlik Frantisek    1100 Sokol Morkovice         U15    3,0 19,5

  84   80     Jonášek Petr        1250 Slavia Kroměříž         U15    3,0 19,5

  85   75     Dolezal Jiri        1360 Sokol Postoupky         U15 SO 3,0 18,0

  86  101     Ulehla Filip        1000 Sokol Morkovice         U15 SO 3,0 16,0

  87  102     Vičarová Veronika   1000 Sokol Přemyslovice      U11    3,0 15,5

  88   73     Samsula Jiri        1373 LOKO Zábřeh na M.              2,5 24,0

  89   86     Ostadal Josef       1250 Sokol Přemyslovice      U18    2,5 22,0

  90   90     Hauschwitz David    1100 Sokol Morkovice             SO 2,5 20,0

  91   84     Machalik Marek      1250 Sokol Postoupky         U15 SO 2,5 20,0

  92   87     Prachar David       1250 TJ Zborovice            U11    2,5 17,0

  93  100     Snidal Roman        1000 SK Prostějov            U15    2,5 13,5

  94   85     Novak Rudolf        1250 Sigmia Olomouc                 2,0 23,0

  95   77     Studeny Karel       1286 Sokol Morkovice             SO 2,0 21,0

  96   92     Meduna Eduard       1100 TJ Rožnov pod Radhoštěm U11    2,0 20,0

  97   79     Grezl Tomas         1250 Slavia Kroměříž         U11    2,0 20,0

  98   91     Indra Ludek         1100 Sokol Postoupky         U15 SO 2,0 19,0

  99   76     Bouda Miloslav      1321 Sokol Postoupky             SO 2,0 18,0

 100   97     Zawadski Michael    1100 Sokol Postoupky         U15 SO 2,0 15,0

 101   99     Navratil Josef      1000 Sokol Postoupky         U15 SO 1,5 17,5

 102   95     Rysavy Jindrich     1100 Sokol Postoupky         U11 SO 1,0 16,5

 103  103     Vybiral Jan         1000 Sokol Postoupky         U11 SO 1,0 11,5

 104   98     Navratil Jiří       1000 Sokol Postoupky         U11 SO 0,0 14,5