Memoriál Tomáše Baštince 2003

2. ročník Memoriálu Tomáše Baštince

5. ročník Přeboru Sokolské župy Hanácké v rapid šachu

Přebor regionu Kroměříž v rapidu

 

Final Ranking

 

Rank SNo. Name                 Rtg Club                    Birth Typ Gr Pts Fide

   1    3 Vrána František     2258 Staré Město        1960/01/01        7,0 34,0

   2    4 Cagašík Tomáš       2238 PS Přerov          1975/01/01        7,0 32,0

   3    6 Blümel Otto         2168 Slavia Kroměříž    1962/01/01        6,0 30,0

   4    5 Buráň Jaroslav      2213 Uh. Ostroh                           6,0 30,0

   5   10 Stehlík Jiří        2073 Sokol Kolín        1956/01/01        6,0 29,5

   6    1 Sosna Jan           2419 Trinom Zlín        1962/01/01        6,0 26,5

   7   20 Kašík Miroslav      1921 Slavia Kroměříž    1959/01/01        6,0 26,0

   8   19 Botur Michal        1935 BŠS Frýdek-Místek  1982/01/01        6,0 25,0

   9   36 Prucek Ladislav     1799 Sokol Přemyslovice 1962/01/01        6,0 24,5

  10    2 Novosák Jiří        2293 BŠS Frýdek- Místek 1979/01/01        5,5 29,5

  11    8 Káňa Zdeněk ml.     2148 ASK ŠK Kopřivnice  1969/01/01        5,5 29,0

  12   14 Balážec Ludovít     2039 ŠK Trinom Zlín     1964/01/01        5,5 26,5

  13   16 Bačák Martin        1994 Sokol Postoupky    1984/01/01     so 5,5 26,5

  14   26 Petřík Petr         1868 Slavia Kroměříž    1962/01/01        5,5 25,0

  15    9 Kapusta Petr        2086 UH. Ostroh                           5,5 23,5

  16   32 Káňa Zdeněk st.     1843 ASK ŠK Kopřivnice  1941/01/01        5,5 22,5

  17   42 Petr Jiří           1701 PS Přerov          1988/01/01 U15    5,5 22,5

  18   11 Hodovský Jiří       2058 Trinom Zlín                          5,0 26,0

  19   18 Konopecký František 1943 Sokol Postoupky    1985/01/01 U18 so 5,0 26,0

       44 Beneš Miroslav      1692 TJ Bystřice p.H.   1978/01/01        5,0 26,0

  21   12 Štec František      2057 PS Přerov                            5,0 24,0

  22   30 Spurný Antonín      1847 Sokol Přemyslovice 1949/01/01        5,0 22,0

       33 Vymětal Milan       1839 MKS Holešov        1962/01/01        5,0 22,0

  24   28 Sas Roman           1853 TJ Zborovice       1966/01/01        5,0 22,0

  25   35 Látal Stanislav     1814 Sokol Postoupky    1953/01/01     so 5,0 20,0

  26   15 Koutný Petr         2000 TJ Vlčnov                            4,5 25,0

  27   24 Báča Václav         1895 Trinom Zlín                          4,5 24,5

  28   17 Blümelová Zdeňka    1979 Slavia Kroměříž    1963/01/01        4,5 24,0

  29   21 Bačák Petr ml.      1899 Slavia Kroměříž    1982/01/01        4,5 23,0

  30   13 Růžička Milan       2054 Loko Zábřeh na M.  1969/01/01        4,5 22,5

  31   23 Hejný Jaroslav ml.  1897 ŠK ZŠ Brankovice   1989/01/01 U15    4,5 22,5

  32   25 Prachař Mojmír      1890 TJ Zborovice       1970/01/01        4,5 21,5

  33    7 Navrátil Jiří       2163 ŠK Uničov          1966/01/01        4,5 21,5

  34   22 Koryčánek Jaromír   1899 Loko Zábřeh n.M.                     4,5 21,0

  35   37 Staněk Petr         1789 Sokol Postoupky    1982/01/01     so 4,5 21,0

  36   43 Navrátilová Alena   1697 ŠK Uničov          1974/01/01        4,5 20,5

  37   34 Dungl Martin        1820 Sokol Postoupky    1985/01/01 U18 so 4,5 20,0

  38   55 Kubík Radomír       1595 Spartak Hulín      1955/01/01        4,5 19,5

  39   52 Dvořák Petr         1612 Sokol Postoupky    1989/01/01 U15 so 4,5 17,0

  40   31 Sysel Michal        1865 Bučovice           1978/01/01        4,0 21,5

  41   29 Šoki Zdeněk         1850 Rytmus Ostrava     1956/01/01        4,0 20,0

  42   57 Šnevajs Heřman      1556 A 64 Grygov        1992/01/01 U11    4,0 19,0

  43   41 Mathon Dimitrij     1708 PS Přerov          1927/01/01        4,0 18,5

  44   68 Štolfa Petr         1401 Sokol Morkovice    1968/01/01     so 4,0 18,0

  45   62 Kolomár Daniel      1522 Spartak Hulín      1976/01/01        4,0 16,0

  46   75 Sedlář Vlastimil    1250 Bučovice                             4,0 16,0

  47   46 Prokopec Zdeněk     1682 Sokol Postoupky    1987/01/01 U18 so 4,0 16,0

  48   53 Matějka František   1612 Sokol Litenčice    1945/01/01     so 4,0 16,0

  49   51 Pavlíček Jiří       1622 TJ Lutopecny       1951/01/01        4,0 15,0

  50   58 Slavíček David      1539 A 64 Grygov        1991/01/01 U15    4,0 15,0

  51   63 Antoš Oldřich       1498 Sokol Postoupky    1931/01/01     so 4,0 14,0

  52   71 Bystřická Kamila    1250 Loko Brno          1988/01/01 U15    4,0 14,0

  53   40 Spáčil Leoš         1710 USP Kociánka Brno  1969/01/01        3,5 18,5

  54   39 Bártek Jan          1781 PDA Kroměříž       1976/01/01        3,5 18,5

  55   45 Ševčík Zdeněk       1687 Sokol Postoupky    1983/01/01     so 3,5 17,0

       70 Hlaváček Pavel      1313 Sokol Postoupky    1990/01/01 U15 so 3,5 17,0

  57   61 Foltýn Karel        1523 TJ Zborovice       1967/01/01        3,5 15,5

  58   59 Milfort Václav      1531 Loko Zábřeh na M.  1943/01/01        3,5 15,0

       60 Dvořák Martin       1523 Sokol Postoupky    1991/01/01 U15 so 3,5 15,0

  60   47 Kucián Jaromír      1659 TJ Zborovice       1960/01/01        3,5 13,5

  61   67 Hejná Jana          1445 ŠK ZŠ Brankovice   1988/01/01 U15    3,5 13,5

  62   54 Vránová Jarmila     1610 Staré Město        1962/01/01        3,5 12,5

  63   27 Žabenský Jaroslav   1860 Bučovice                             3,0 19,0

  64   50 Staněk Karel        1623 Sokol Postoupky    1987/01/01 U18 so 3,0 15,0

  65   38 Martišek Jiří       1788 Sokol Postoupky    1987/01/01 U18 so 3,0 15,0

  66   65 Mokroš Radomír      1468 Sokol Vítkovice    1955/01/01        3,0 14,0

  67   85 Šnevajs Matěj       1100 A 64 Grygov        1995/01/01 U11    3,0 13,0

  68   49 Látalová Ivana      1627 Sokol Postoupky    1983/01/01     so 3,0 13,0

  69   48 Kymperger Vojtěch   1633 PS Přerov                            3,0 12,0

  70   88 Zawadski Michael    1000 Sokol Postoupky    1991/01/01 U15 so 3,0 11,0

  71   69 Bouda Miloslav      1317 Sokol Postoupky    1949/01/01     so 3,0 11,0

  72   86 Blümelová Jana      1000 Slavia Kroměříž    1991/01/01 U15    3,0 11,0

  73   76 Blažek Adam         1100 A 64 Grygov        1992/01/01 U11    3,0  9,0 

  74   80 Palášek Jan         1100 Sokol Postoupky    1996/01/01 U11 so 3,0  8,0 

  75   64 Búřilová Petra      1491 Loko Brno          1987/01/01 U18    2,5 13,0

  76   66 Dopita Petr         1448 Sokol Postoupky    1980/01/01     so 2,5 12,0

  77   84 Studený Karel       1100 Sokol Morkovice    1975/01/01     so 2,5 11,5

  78   56 Hejný Jaroslav      1588 ŠK ZŠ Brankovice   1959/01/01        2,0 11,0

  79   78 Jonášková Pavlína   1100 Slavia Kroměříž    1991/01/01 U15    2,0  8,0 

  80   82 Sedlář Vít          1100 Bučovice           1994/01/01 U11    2,0  8,0 

  81   83 Slavík Martin       1100 Sokol Postoupky    1992/01/01 U11 so 2,0  8,0 

  82   72 Doležal Jiří        1250 Sokol Postoupky    1990/01/01 U15 so 2,0  4,0 

  83   87 Káňa Patrik         1000 ASK ŠK Kopřivnice             U11    2,0  3,0 

  84   73 Prachař David       1250 TJ Zborovice       1995/01/01 U11    1,5  6,5 

  85   74 Ryšavý Jan          1250 Sokol Postoupky    1994/01/01 U11 so 1,5  6,5 

  86   81 Ryšavý Jindřich     1100 Sokol Postoupky    1993/01/01 U11 so 1,5  5,0 

  87   79 Navrátil Jiří       1100 ŠK Uničov          1997/01/01 U11    1,0  5,0 

  88   77 Dvořáková Marie     1100 Sokol Postoupky    1994/01/01 U11 so 1,0  2,5